خانه / اخبار استان / مینو مداح سرمربی تیم ملی بانوان عنوان کرد: با همدلی و وفاق مانع آسیب به ورزشکاران آینده دار شویم
مینو مداح سرمربی تیم ملی بانوان عنوان کرد: با همدلی و وفاق مانع آسیب به ورزشکاران آینده دار شویم

مینو مداح سرمربی تیم ملی بانوان عنوان کرد: با همدلی و وفاق مانع آسیب به ورزشکاران آینده دار شویم

مینو مداح سرمربی تیم ملی بانوان با گریزی بر عملکرد کادر فنی به تشریح شرایط فعلی اعضاء تیم ملی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز، تیم ملی تکواندو بانوان  با هدایت مینو مداح به عنوان سرمربی، آماده اعزام به رقابتهای جهانی باکو می باشد به همین منظور گفتگویی با سرمربی مجرب البرزی تیم ملی داشته ایم که ماحصل آن بدین شرح است.

وی گفت: مسابقات جهانی آذربایجان مانند همه مسابقات جهانی سخت است اما تفاوت مهم آن در این است که این رقابتها دقیقا قبل از مسابقات المپیک است و سختی آن به مراتب بیشتر از سایر بازی هاست .

از آنجاییکه این مسابقات دارای ۱۴۰ امتیاز می باشد قطعا همه حریفان برای گرفتن سکو و مدال با تمام توان خود حاضر خواهند شد به همین دلیل شرایط نسبت به مسابقات جهانی مکزیک سنگین تر و سخت تر است،با همه این تفاسیر اعضاء تیم ملی بانوان اردوهای آماده سازی و رویداد های مهم و خوبی را پشت سر گذاشتند،امیدوارم در این آوردگاه همه ما را رو سفید نمایند.

وی با گریزی بر مسابقات جهانی مکزیک گفت: این رقابتها  هم بر ما بسیار سخت گذشت هم بر اعضاء تیم ملی بنا بر شرایط موجود در کشور از لحاظ روحی و روانی لطمه وارد شد و بازیکنان در حد و اندازه ای که کادر فنی توقع داشت ظاهر نشدند.

در رویداد آتی هم نمیتوان پیش بینی مشخصی داشت اما میتوانم قول بدهم که اعضاء تیم همه توانشان را خواهند گذاشت که انشالله نتیجه خوبی بگیریم و ناکامی گذشته جبران گردد.

وی تصریح کرد: مدعیان زیادی در مسابقات جهانی حضور دارند مهمترین رقبای ما از کشورهای کره ، چین،تایلند، فرانسه،انگلیس و تک ستاره های اردنی می باشند البته دیگر کشورها نیز در برخی اوزان نفرات عنوان داری را به مسابقات اعزام مینمایند ،مانیز جداول را تا ۸۰ درصد بررسی کرده ایم و ملی پوشان آشنایی نسبی با رقبای خود دارند ،حال باید ببینیم چه اتفاقی در زمین مسابقه خواهد افتاد.

مربی با سابقه تیم ملی افزود:خوشبختانه آماده سازی تیم ملی طبق میل وخواسته ما بسیار خوب پیش رفته است و بازیکنان در بخش بدن سازی و فنی تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته اند و شرایط مناسب بوده است.

مداح با گریزی بر عملکرد  اسماعیلی و نوراللهی دو نماینده استان البرز در اردوها گفت:دو بازیکن مذکور از لحاظ بدنی ،روحی و روانی آماده هستند اما کار سختی در مسابقات جهانی پیش رو دارند و با جدول سختی مواجه هستند اما بدلیل شرایطی که برای این دو هوگوپوش فراهم شد این مسابقات دومین رویداد جهانی است که تجربه میکنند امیدوارم از تجارب قبلی بهره و استفاده لازم را ببرند تا نتیجه بهتری بگیرند.

مداح ادامه داد:حواشی که چند روز گذشته پیرامون ورزش المپیکی تکواندو بود کمابیش تاثیر زود گذری بر روی ملی پوشان دختر نیز داشت اما سعی کردیم شرایط را خیلی سریع به حالت عادی برگزدانیم ،در نهایت ما یک تیم واحد هستیم و تفاوتی نمیکند در گروه پسران وقتی این اتفاق افتاد موجبات نگرانی و دغدغه  برای همه پیش آمد.

اما  در همین راستا از خانواده بزرگ تکواندو میخواهم بیش از قبل باهم همدل باشند زیرا در صورت همدلی و وفاق آسیب کمتری به ورزشکاران آینده دار می رسد این ورزشکاران  که سرمایه های ما هستند همه عمر و جوانی خود را می گذراند تا تبدیل  به یک قهرمان و ملی پوش شوند و بتوانند پرچم کشورشان را به اهتزاز دربیاورند،خداراشکر ما سعی کردیم بچه ها را به شرایط عادی برگردانیم و بحمدالله این مهم حاصل شد.

سرمربی تیم ملی از اصحاب رسانه نیز خواست که در کنار تیم ملی باشند و حمایت همه جانبه از تیم  رااعلام کنند،این موضوع که انرژی مثبت و دعای خیرشان بدرقه راه ما باشد و اعضاء تیم ملی دغدغه پیگیری حواشی  از سوی آنان را نداشته باشند بسیار ارزشمند است و برای ما کفایت میکند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

+ 65 = 71