خانه / اخبار استان / نرگس میرنوراللهی نماینده ملی پوش البرز گفت: برای تحقق رویاهایم در آوردگاه باکو میجنگم

نرگس میرنوراللهی نماینده ملی پوش البرز گفت: برای تحقق رویاهایم در آوردگاه باکو میجنگم

نرگس میر نوراللهی نمیانده وزن ۶۲- کیلوگرم البرز آماده حضور در رقابتهای جهانی آذربایجان است.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز ، بیست و ششمین دوره  رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان در حالی از هشت تا ۱۴ خرداد برگزار خواهد شد که نمایندگان ملی پوش کشورمان برای حضور در آوردگاه جهانی باکو انگیزه های فراوانی دارند.

سیده نرگس میرنورالهی بازیکن وزن ۶۲- کیلوگرم به عنوان یکی از نماینده های استان البرز آماده رویارویی با حریفان بنام در این مسابقات می باشد.

جوان خوش آتیه البرز  با بیان این مطلب که قریب به یکسال است در اردوی تیم ملی حضور مستمر دارم گفت: خوشبختانه تمرینات را در اردو به صورت جدی و مصمم زیر نظر کادر فنی انجام میدهم و پس از بازگشت از رقابتهای گرند اسلم نیز تمرینات در اردوی تیم ملی خیلی جدی پیگیری می شود .

وی که در سال گذشته سه مدال طلا، نقره و برنز در مسابقات تورنمنت آزاد لبنان،همبستگی کشورهای اسلامی ترکیه و تورنمنت آزاد امارات را در سابقه افتخارات خود ثبت کرده است ادامه داد: برای فیکس شدن در وزن خودم (۶۲- کیلوگرم) در  چندین انتخابی شرکت کردم تا توانستم مجوز حضور در آوردگاه باکو را بدست بیاورم.

نوراللهی افزود: با توجه به تجربه ای که در سال گذشته در مسابقات کسب کردم برای تحقق رویاهایم در سال جاری نیز  امیدوارتر و مصصم تر پا به این رقابتها خواهم گذاشت و از هیچ کوششی فروگذار نخواهم کرد.

با توجه به اینکه بازیکنان بنام و عنوان داری در مسابقات جهانی حضور دارند  همه تلاشم را برای کسب مدال خواهم کرد تا نماینده شایسته ای برای کشورم باشم  و انشالله با دعای خیر مردم با دست پر به میهن بازگردم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

+ 85 = 91