خانه / اخبار استان / حاجی موسائی در آستانه اعزام به رقابتهای جهانی باکو گفت: بهترین عملکردم را در آوردگاه باکو ارائه میدهم
حاجی موسائی در آستانه اعزام به رقابتهای جهانی باکو گفت:  بهترین عملکردم را در آوردگاه باکو ارائه میدهم

حاجی موسائی در آستانه اعزام به رقابتهای جهانی باکو گفت: بهترین عملکردم را در آوردگاه باکو ارائه میدهم

 

مهدی حاجی موسایی به عنوان نماینده تیم ملی کشورمان در وزن ۵۴ کیلوگرم به بیست و ششمین دوره رقابتهای جهانی آذربایجان اعزام میگردد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز ،مهدی حاجی موسائی هوگوپوش شایسته البرزی در وزن ۵۴ کیلوگرم روز جمعه پنجم خرداد ماه ۱۴۰۲ به عنوان ملی پوش سبک وزن تیم ملی به رقابتهای جهانی آذربایجان به میزبانی شهر باکو اعزام می گردد.

وی در گفتگو با روابط عمومی استان گفت: طی چند ماهه اخیر تمرینات فشرده و مستمر زیر نظر کادر فنی را پشت سرگذاشتیم و خوشبختانه بنده و همه اعضاء تیم ملی از لحاظ آمادگی جسمانی روز به روز در حال بهتر شدن هستیم.

وی ادامه داد: همراه با کادر فنی حریف هایی که در وزن ۵۴ کیلوگرم رقیب من هستند را آنالیز کرده ایم و تمرکز اصلی را روی عملکرد خود خواهم گذاشت.

جوان آینده دار البرز افزود: با توجه به اینکه در شش ماه گذشته  افتخارحضور در مسابقات جهانی مکزیک را داشته ام از تجاربم در آن رقابتها استفاده خواهم کرد و تلاش میکنم با بهترین نتیجه به ایران بازگردم.

با توجه به اینکه هیچ گاه نتیجه قابل پیش بینی نیست  اما با یاری خداوند متعال همه توانم را میگذارم تا بهترین عملکرد از لحاظ فنی را بر روی شیهاپ جانگ ارائه دهم.

حاجی موسائی با قدرانی از زحمات کادر فنی تصریح کرد: در تمام طول مدت حضور تیم ملی در اردو کادر فنی دلسوزانه و با حمایت کامل در کنار ما بوده است امیدوارم با کسب بهترین نتیجه جواب اعتماد این عزیزان را به بهترین شکل بدهم.

وی در پایان  گفت: از همراهی و حمایت همیشگی مربیان پایه ام آقایان محمد و امیر نوذری و یوسف کرمی صمیمانه تشکر و قدرانی مینمایم.

شایان ذکر است حاجی موسایی مدال های نقره مسابقات قهرمانی آسیا،برنز رقابتهای همبستگی کشورهای اسلامی،برنز مسابقات تورنمنت بین المللی،طلا مسابقات آزاد لبنان را در کلکسیون افتخارات سال ۱۴۰۱ خود دارد .

گفتنی است  بیست و ششمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان با حضور ۹۴۱ تکواندوکار  از هشتم تا چهاردهم خردادماه سال جاری  در کشور آذربایجان برگزار خواهد شد

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 5 =