خانه / اخبار استان / در مراسم تجلیل از اعضای هیات رئیسه و کمیته ها عنوان شد: در ادامه روند رو به رشد نوید روزهای روشن برای تکواندو البرز
در مراسم تجلیل از اعضای هیات رئیسه و کمیته ها عنوان شد: در ادامه روند رو به رشد نوید روزهای روشن برای تکواندو البرز

در مراسم تجلیل از اعضای هیات رئیسه و کمیته ها عنوان شد: در ادامه روند رو به رشد نوید روزهای روشن برای تکواندو البرز

مراسم تجلیل از اعضاء هیات رئیسه و کمیته های هیات در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز، برگزاری جلسه تجلیل از اعضاء هیات رئیسه و کمیته های هیات روز شنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۲ در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در ابتدای جلسه ابوالقاسم حسن زاده بنیان گذار تکواندو استان با تشکر و قدردانی از مساعی شبانه روزی ارکان هیات گفت: مسئولین به عنوان ستون های اصلی طی شش ماهه گذشته با وجودی مسدودی حساب مالی عملکردی شفاف و قابل قبول را به جا گذاشت.

وی در ادامه گفت در این مقطع زمانی از همه جمع حاضر به عنوان مسئولین کمیته ها میخواهم با همراهی و یاری رساندن به مسئولین شاهد ادامه روند رو به رشد باشیم.

حسن زاده افزود: با توجه به فشردگی و حجم بالای فعالیت ها قائدتا کمی و کاستیهایی نیز در روند کار بود اما با نگاهی تیزبین میتوان به این مدیریت احسنت و خدا قوت گفت.

بنیان گذار تکواندو البرز تصریح کرد نوید خبرهای خوشی را در ماه های آتی میدهیم.

همواره اعتقاد به تشویق و تنبیه داشتیم و در این برهه تجلیل خواهیم کرد از زحمات شما عزیزان تا انشالله در سال جاری شاهد اجرای برنامه های بیشتر و مفید تری باشیم.

وجود سرمایه های مانند ارکان و پایه های اصلی هیات مایه عزت من است،همیشه به خاطر داشته باشید سر،چشم و گوش که از فلسفه های پومسه میباشد میتواند زمینه صعود و سقوط را فراهم اورد پس از آن به نحو شایسته استفاده نماییم.

در ادامه محمد انصاف دوست رئیس هیات تکواندو با ابراز خوش آمدگویی گفت : امروز در کنار هم جمع شدیم تا از زحمات همه عزیزان که ما راه در شش ماهه اخیر در پیشبرد اهداف یاری نموده اند قدرانی به عمل آوریم.

سکان دار تکواندو البرز افزود: مهمترین کار ما در طی شش ماهه گذشته در اختیار قرار گرفتن خانه تکواندو میباشد تا خانواده فرهیخته تکواندو در این خصوص دغدغه ای نداشته باشد‌

وی ادامه داد : در خصوص امکانات سخت افزاری و نرم افزاری به خودکفایی رسیدیم

و بابت ملزومات اداری و برگزاری مسابقات و رویدادهای مختلف نیازی به اجاره کردن نداریم.

عملیات بهسازی و بازسازی خانه تکواندو در طی چند ماهه همزمان در حال انجام بوده است تا بتوانیم فضایی شایسته و در خور تکواندو پر افتخار البرز داشته باشیم.

این مسئول تصریح کرد: در جهت حفظ حرمت و تکریم جامعه داوری اقدام به ساخت محلی مناسب بابت برگزاری جلسه هماهنگی داوران کردیم.

انصاف دوست گفت: با رای اعتمادی که اعضا مجمع به بنده دادند بر حسب وظیفه در شش ماهه گذشته عملکردی به میزان چهار سال را ثبت کردیم.

رئیس هیات تکواندو ادامه داد: از کمیته های فعال هیات صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم دیگر کمیته ها نیز در سال جاری به جرگه این عزیزان بپیوندند.

انصاف دوست با تاکید فراوان بر رعایت اصول فنی و اخلاقی در سطح باشگاه ها گفت

از مربیان استان میخواهم با احترام به قوانین جاری باشگاه داری به اداره کلاس های خود بپردازند و با جلوگیری از برگزاری کلاس های مختلط زمینه های اخطار و پلمپ باشگاه ها را در این خصوص از بین ببرند.

کوروش رجلی نائب رئیس هیات تکواندو

نیز با مروری بر اتفاقات خوش آیند و بزرگی که طی چند ماه گذشته رقم خورده است گفت،بر حسب ادای دین به استانم و بلاخص رشته محبوب تکواندو در رکاب دیگر عزیزان به صورت شبانه روزی وقت گذاشته ام تا ماحصل آن ایجاد سیر صعودی برای تکواندو باشد.

وی تصریح کرد: از نقطه نظرات همه دوستان،دست اندکاران و متخصصین امر استقبال مینماییم و درب خانه تکواندو همیشه به روی عزیزان باز است.

در ان برهه از مجموع خانواده بزرگ تکواندو میخواهم با رویکرد و نگاهی دلسوزانه و خدمت بی منت ما را یاری نمایند

تا بتوانیم با استفاده از تجربیات ارزشمند شما

بهترین اتفاقات را در استان مدعی و تکواندوخیز رقم بزنیم.

این مسئول افزود: خوشبختانه قسمت اصلی افزایش امکانات سخت افزاری و بازسازی به پایان رسیده است کما اینکه در حال حاضر نیز تیم های مختلف کاری در حال عملیات فنی و بهسازی میباشند.

رجلی گفت: بنا داریم در سال جاری برنامه های تدوین شده را هم گام با تقویم ورزشی تعبیه شده به مرحله اجرایی برسانیم.

وی بیان داشت: از کلیه مربیان و داوران و بازیکنان ملی خود تمام قد دفاع میکنیم و در پی احقاق حقوق آنها هستیم زیرا شایستگی و توانمندیهای این عزیزان بر کسی پوشیده نیست،

وی در پایان با تجلیل از عملکرد کمیته های پویای استان گفت امیدوارم در سال جدید شاهد افزایش برنامه های با کیفیت و کمیت در سطح استان باشیم.

در پایان با اهدا لوح و کادو از اعضای حاضر تجلیل به عمل آمد

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 2 =