خانه / اخبار استان / برگزاری جلسه پایان سال هیات شرق شهرستان کرج/  به زعم مسئولین، هیات شرق به عنوان یکی از هیات های برتر استان می باشد
برگزاری جلسه پایان سال هیات شرق شهرستان کرج/     به زعم مسئولین، هیات شرق به عنوان یکی از هیات های برتر استان می باشد

برگزاری جلسه پایان سال هیات شرق شهرستان کرج/  به زعم مسئولین، هیات شرق به عنوان یکی از هیات های برتر استان می باشد

 

جلسه پایانی و مراسم تجلیل از کمیته های هیات تکواندو شرق شهرستان کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز، جلسه پایان سال هیات تکواندو شرق شهرستان کرج با حضور عزیزی رئیس اداره شرق،مسئولین هیات ،مسئولین هیات تکواندو و اعضاء کمیته شرق شهرستان کرج روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ در سالن جلسات اداره شرق برگزار شد.در این نشست محمد رضا اوجانی رئیس هیات تکواندو شرق شهرستان کرج ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و جمع حاضر گفت: خوشبختانه سال جاری نیز با وجود  فراز و نشیب های فراوان سال پرکار و موفقی در حوزه تکواندو شرق شهرستان کرج بود که آمار و ارقام موجود در حوزه فعالیت این شهرستان گواه بر این مدعاست.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات کمیته های این هیات خاطر نشان ساخت: با ثبات به وجود آمده در هیات استان در خصوص امکانات نرم افزاری، سخت افزاری و برنامه های پیش رو،کمیته های شرق شهرستان کرج نیز باید به تبعیت از استان با خلاقیت و نوآوری برنامه های خویش را برای سال آتی آماده نمایند تا شاهد بروز عملکرد درخوری در حد نام و آوازه استان باشیم.

اوجانی تصریح کرد: همواره تلاش کردیم همسو و همدل و در راستای برنامه های هیات استان گام برداریم،امیدوارم با حمایت مسئولین اداره ورزش و هیات ساختار هیات های شهرستانی نیز قوی تر از قبل چیده و سازماندهی گردد.

رئیس هیات شرق در بخش پایانی سخنان خود به تشریح عملکرد و برنامه های اجرا شده در حوزه شرق پرداخت.

در ادامه داود عزیزی رئیس اداره ورزش و جونان شرق شهرستان کرج به ایراد سخن پرداخت و گفت: هیات  تکواندو به عنوان پرجمعیت ترین هیات استان از هیات های پرافتخار و سردمدار در کسب عناوین ملی و بین المللی می باشد.

وی با اشاره به این موضوع که هیات تکواندو شرق شهرستان کرج نیز به عنوان یکی از هیات های فعال و پویا در سال ۱۴۰۱ عملکرد قابل قبولی را به منصه ظهور گذاشته است.

عزیزی خاطر نشان ساخت : با توجه به استقرار هیات استان در حوزه فعالیت شرق شهرستان کرج گفت: دو هیات شهرستان کرج باید با هماهنگی استان رویداد ها و برنامه های خود را طوری تنظیم و اجرا نمایند تا از موازی کاری و هدر رفت وقت و هزینه جلوگیری به عمل آید.

این مسئول ادامه داد: در طی چند ماهه اخیر جلسات متعددی با مسئولین هیات تکواندو استان برگزار کردیم و در نهایت ماحصل جلسات خروجی قابل توجه ای بوده است که در نهایت به نفع تکواندو و ورزش استان خواهد بود.

رئیس اداره شرق شهرستان کرج در پایان پیشاپیش سال نو را به جمع حاضر تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد سال آتی سالی سرشار از موفقیت و شادی برای هم وطنان عزیز باشد.

در بخش دیگری از این جلسه فرهاد اصلانی دبیر هیات تکواندو استان سخن گفت وی در ابتدای امر با بیان این مطلب که هیات تکواندو شرق شهرستان کرج به قطع فعال ترین هیات ما در طی سال جاری بوده است ادامه داد: خوشبختانه طی چند ماهه اخیر هیات شرق کرج با همراهی هیات استان و برگزاری رویداد ها و فعالیت های مختلف نشان داد که ارکان این هیات و در راس آن محمد رضا اوجانی بعنوان رئیس هیات با درایت و دلسوزانه و در جهت اعتلاء تکواندو گام برداشته اند که این مهم جای تقدیر و تشکر دارد.

دبیر هیات تکواندو بیان داشت: از زمانی که مسئولیت دبیری هیات استان را دریافت کرده ام در کنار دیگر عزیزان با هدف خدمت به جامعه پرافتخار تکواندو تلاش کرده ایم به همه وعده ها یی که در بد ورودمان عنوان کرده بودیم جامعه عمل بپوشانیم و خوشبختانه با رصدی کوتاه در کلیه زمینه ها میتوانید شاهد  افزایش امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، برگزاری رویداد های مهم از قبیل لیگ، انتخابی، کلاس های داوری و مربیگری ، جذب اسپانسرهای مالی بوده ایم.

این مسئول خاطر نشان ساخت: سال آتی برای ما سال ثبات و نشست کلیه اهداف تعریف شده میباشد، حال و با وجود ترمیم و تشکیل زیر ساخت ها می توانیم بدون دغدغه به اجرای برنامه های بزرگ خود بپردازیم.

اصلانی خاطر نشان ساخت: در گام نخست سعی کردیم از وجود اساتیدی که به هر دلیلی از فضای تکواندو دور بودند  بهره مند شویم و آنها را به عرصه برگردانیم و با برنامه زیری کوتاه مدت و عملیاتی کردن  برنامه ها همه حوزه ها را فعال و این چرخه را در مسیر درست  منطقی هدایت نماییم.

دبیر هیات گفت: ما حتی در انتصابات و بکارگیری کمیته ها به تنهایی تصمیم نگرفتیم و با تشکیل کمیته های انتصابات از خرد جمعی استفاده کردیم منبعد نیز روال بدین صورت خواهد بود و از ظرفیت همه عزیزان استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای خانواده بزرگ و پرافتخار تکواندو تصریح کرد:امیدوارم سال پیش رو سال بهتری باشد و شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.

کوروش رجلی نائب رئیس هیات تکواندو استان با تبریک پیشاپیش سال ۱۴۰۲ گفت: درب هیات تکواندو بر روی همه مربیان،کارشناسان و نخبگان تکواندو استان باز است و از همه پیشنهادات و انتقادات برای هموار کردن مسیر کار استقبال می کنیم.

این مسئول ادامه داد: قولی مبنی بر حضور نیمی از سهمیه المپیک در هشت وزن در المپیک ۲۰۲۸ را داده ایم و همه تلاش خود را میکنیم به قول خود عمل کنیم، هر چند با توانایی که از قهرمانان البرزی سراغ داریم امکان حضور دو نماینده از استان البرز در المپیک پیش رو نیز هست.

نائب رئیس هیات تکواندو با قدردانی از همکاری و مساعدت های اساتید  گفت: صمیمانه ازهمه دوستانی که ما را در این مسیر همراهی کردند تشکر مینماییم.

وی افزود: هیات تکواندو شرق شهرستان کرج پرجمعیت ترین هیات ما محسوب می گردد،خوشحالیم که در راس این هیات مرد توانمند و خلاقی مسئولیت هدایت گروه پرتلاشش را دارد.

رجلی تصریح کرد: شنیده ها حاکی از آن است در آینده نه چندان دور اختصاص بودجه به هر هیات بر اساس عملکرد  و تایید هیات استان می باشد که این عملکرد دارای شاخصه های تعریف شده می باشد و بر آن اساس امتیازات لازم به هر هیات اختصاص می یابد.

وری در پایان گفت: امیدوارم سال ۱۴۰۲ سال طوفانی برای تکواندو البرز باشد.

در ادامه مسئولین کمیته ها به ایراد سخن و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختندو در پایان از جمع حاضر از سوی هیات تکواندو شرق شهرستان کرج تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 1 =