خانه / اخبار استان / سید نعمت خلیفه در دیدار با مسئولین کمیته های بانوان عنوان کرد: تکواندو نیاز به خرد جمعی دارد
سید نعمت خلیفه در دیدار با مسئولین کمیته های بانوان عنوان کرد:  تکواندو نیاز به خرد جمعی دارد

سید نعمت خلیفه در دیدار با مسئولین کمیته های بانوان عنوان کرد: تکواندو نیاز به خرد جمعی دارد

جلسه  هم اندیشی کمیته ها در بخش بانوان با رئیس هیات تکواندو در محل هیات برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز طی جلسه سید نعمت خلیفه رئیس هیات تکواندو استان البرز با اعضاء کمیته های بانوان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار اعضا کمیته ها ضمن معرفی خود و شرح عملکرد شش ماهه اول سال به ارائه برنامه شش ماه دوم سال پرداختند و نقطه نظرات خود در حوزه تخصص فعالیت خود را نیز اعلام کردند.

سید نعمت خلیفه رئیس هیات تکواندو البرز گفت: در گام اول برای اینکه بتوانیم از پتانسیل های موجود در شهر نهایت استفاده را ببریم اعضاء هیات رئیسه را تعیین کردیم و در ادامه نیز دیگر اعضا هیات رئیسه را معرفی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای پیشبرد اهدافمان از همه توان ۵۴ هزار عضو خانواده بزرگ تکواندو استفاده خواهیم کرد.

سکان دار هیات تکواندو افزود: مسئولین و اعضا کمیته ها خلاقیت و نوآوری در حیطه تخصصی در دستور کار خود قرار دهند.

خلیفه تصریح کرد: برنامه های متعددی برای پیشبرد اهداف تکواندو پیش بینی کردیم که امیدوارم  با همراهی و انجام امور محوله نتایج در خورنام و آوازه استان کسب نمایم.

رئیس هیات تکواندو خاطر نشان ساخت: با توجه به پتانسیل های موجود در زمینه داور در دو بخش آقایان و بانوان سعی داریم با حمایت از این عزیزان زمینه حضورشان در رفرش های و مسابقات بین المللی مهیا کنیم.

وی ادامه داد: کمیته های جدیدی از قبیل کمیته اقتصادی،قهرمانان و سوشال مدیا و فضای مجازی از جمله کمیته های است که به مجموعه های قبل اضافه خواهد شد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد با توسل به کارایی کمیته های مذکور در  زمان پس از کرونا شرایط ایده الی برای جامعه آماری ۵۴ هزار نفری تکواندو فراهم نماییم.

خلیفه گفت:امیدوارم با استقبال و همکاری مسئولین کمیته ها اتاق فکر تشکیل و با استفاده از نقطه نظرات عزیزان به اهداف تعریف شده خود برسیم،اعتقاد بنده این است تکواندو نیاز به خرد جمعی دارد و همواره این مهم سر لوحه فعالیت هایم است.

مسئول هیات تکواندو افزود: در حال پیگیری ثبت سالن البرز بنام اداره کل و ترک تشریفات این سالن میباشیم تا انشالله به زودی این سالن بنام خانه تکواندو ثبت و از لحاظ مکانی دغدغه ای برای پیگیری رویدادهای مختلف نداشته باشیم.

این مسئول گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته بنا داریم درصورت مهیا بودن شرایط مسابقات  به سبک جام جهانی در فضای آزاد برگزار نماییم،ضمنا با نظرسنجی و نیاز سنجی در رده های سنی مختلف نیز لیگ را برگزار کنیم.

وی گفت: برخی از کمیته ها در بخش بانوان فعال نمیباشد که طی روز های آتی اقدام  به معرفی مسئولین مربوطه خواهیم کرد.

خلیفه اظهار داشت :مجموعه برنامه های اعلامی ما با همدلی خانواده بزرگ تکواندو محقق خواهد شد .

شایان ذکر است در ادامه مسئولین کمیته گزارش عملکرد مربوطه و برنامه های شش ماهه دوم  سال را نیز ارائه کردند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + = 15