خانه / اخبار استان / خلیفه در دیدار با نمایندگان تیم های شرکت کننده در لیگ گفت: تیم ها از همه توان و ظرفیت استان استفاده نمایند
خلیفه در دیدار با نمایندگان تیم های شرکت کننده در لیگ گفت:  تیم ها از همه توان و ظرفیت استان استفاده نمایند

خلیفه در دیدار با نمایندگان تیم های شرکت کننده در لیگ گفت: تیم ها از همه توان و ظرفیت استان استفاده نمایند

طی جلسه ای در دفتر هیات استان تیم های متقاضی شرکت کننده در لیگ کشور با سید نعمت خلیفه رئیس هیات تکواندو استان دیدار و گفتگو داشتند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز متقاضیان شرکت در لیگ های کشور در دو بخش پومسه و کیوروگی  طی جلسه ای با سید نعمت خلیفه رئیس هیات تکواندو استان البرز  در دفتر هیات دیدار و گفتگو داشتند.

در این جلسه که با حضور نمایندگان شش تیم متاقضی شرکت در لیگ برگزار شد پیرامون چگونگی  شرکت در لیگ و برنامه های تیم ها سخن به میان آمد.

سید نعمت خلیفه با ابراز خشنودی از حضور پررنگ تیم های البرزی  در لیگ های کشور گفت: برنامه ما در هیات تکواندو استان این است که با تمام توان و امکانات از تیم هایی که در لیگ شرکت میکنند حمایت کنیم تا بدین وسیله  تیم ها نیز نتایجی در خور و نام استان البرز کسب نمایند.

وی در ادامه افزود: تلاش ما بر این خواهد بود  به وسیله تبلیغات در فضای های مجازی و امکانات در دسترس هیات تکواندو از تیم هایی که از وجود اسپانسر بهره میبرند حمایت لازم را داشته باشیم و برای حفظ و جذب بیش ازپیش حامیان مالی برنامه ریزی کرده ایم.

خلیفه با تاکید بر استفاده از تمام توان و ظرفیت استان  تصریح کرد: در وهله اول تیم ها ازوجود بازیکنان و کادر فنی  البرز استفاده نمایند و در صورت ضرورت نسبت به جذب بازیکنان و کادر دیگر استان ها  اقدام کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

63 − 58 =