خانه / اخبار استان / برگزاری مسابقات پومسه قربان تا غدیر

برگزاری مسابقات پومسه قربان تا غدیر

 

مسابقات پومسه به صورت مجازی به مناسبت اعیاد قربان و غدیر در سطح کشوری در بخش بانوان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز و اعلام کمیته پومسه بانوان استان البرز یک دوره مسابقات  آزاد پومسه با عنوان  قربان تا غدیر به روش حذفی برگزار می شود.

سیده زهرا میر صادقی گفت:  برگزاری این رقابتها به صورت مجازی در سطح کشوری در همه رده های سنی و کمربندی برنامه ریزی و شرایط اختصاصی و فرم های اجرایی طی بخش نامه به علاقه مندان اعلام شده است.

وی ادامه داد : با توجه به شرایط حاضر و شیوع ویروس کرونا بنا را بر برگزاری مجازی این رقابتها گذاشته ایم و واجدین الشرایط میتوانند از تاریخ ۲۰/۴/۱۴۰۰ الی ۲۷/۴/۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

این مسئول تاریخ ارسال فیلم فرم های اجرایی را در تاریخ ۳۰/۴/۱۴۰۰ اعلام کرد و زمان قضاوت این رقابتها نیز در تاریخ ۷/۵/۱۴۰۰ می باشد.

میرصادقی تصریح کرد: این رقابتها در چهار بخش پومسه استاندارد انفرادی،پومسه انفرادی سبک آزاد،پوسه استاندارد تیمی دو نفره و پومسه استاندارد تیمی سه نفره برگزار خواهد شد و به نفرات اول تا سوم حکم و مدال اهدا میگردد.

ضمنا  به مناسبت عید قربان تا غدیر به هفت نفر برتر که بالاترین امتیازدر بخش انفرادی این رقابتها را بدست آوردند جایزه نقدی تعلق میگیرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 4 =