خانه / اخبار استان / سیروس طوفانی مسئول پاراتکواندو استان البرز گفت: این استان دارای استعدادها و پتانسیل های فراوانی در این حوزه است
سیروس طوفانی مسئول پاراتکواندو استان البرز گفت:  این استان دارای استعدادها و پتانسیل های فراوانی در این حوزه است

سیروس طوفانی مسئول پاراتکواندو استان البرز گفت: این استان دارای استعدادها و پتانسیل های فراوانی در این حوزه است

کلیه پاراتکواندکاران استان پس از تعیین کلاس به فدراسیون تکواندو معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز سیروس طوفانی  مسئول پاراتکواندو استان گفت:پاراتکواندو در استان البرز از استعداد ها و پتانسیل های فراوانی بهره مند است.

وی ادامه داد : از زمان تصدی مسئولیت پاراتکواندو استان و حکم انتصاب بنده در هیات جانبازان و معلولین، تکواندوکاران  این حوزه شناسایی و جذب گردیدند که خوشبختانه اکثریت غریب به اتفاق آنان مستعد بوده و طی چند سال اخیر  موفق به کسب عناوین مختلف گردیده اند.

پیرو بخش نامه ارسالی فدراسیون مبنی بر معرفی اعضا ء پاراتکواندو استان، پس از هاهنگی لازم با هیات پزشکی  و تعیین کلاس هر یک از این عزیزان  اسامی و مشخصات به فدراسیون تکواندو ارسال گردید.

طوفانی گفت: دو تن از اعضاء  نیز  در دو بخش آقایان و بانوان موفق به کسب عناوین مختلف در رقابتهای قهرمانی کشور شدند.

وی ادامه داد: مهمترین افتخار کسب شده در طی سال اخیر دعوت خانم دودانگه به اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات کسب سهمیه پاراالمپیک و پاراآسیایی است که خوشبختانه با توان و قدرت فنی که از وی سراغ داریم امیدواریم به رقابتهای پارالمپیک راه پیدا کند و موفق به کسب مدال در این رقابتها گردد.

مسئول پاراتکواندو استان تصریح کرد: از اساتیدی که دارای هنرجو با شرایط پاراتکواندو هستند تقاضا دارم ضمن معرفی شاگردانشان به اینجانب ،توجه بیشتری به این گروه داشته باشند .

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

− 5 = 5