خانه / اخبار استان / سمیه رشوند مسئول بانک اطلاعات هیات تکواندو البرز گفت: استان البرز دارای ۵۲۱۷۰ عضو ثبت شده در سامانه بانک اطلاعات است
سمیه رشوند مسئول بانک اطلاعات هیات تکواندو البرز گفت:  استان البرز دارای ۵۲۱۷۰ عضو ثبت شده در سامانه بانک اطلاعات است

سمیه رشوند مسئول بانک اطلاعات هیات تکواندو البرز گفت: استان البرز دارای ۵۲۱۷۰ عضو ثبت شده در سامانه بانک اطلاعات است

یکی از شاخصه های اصلی سایت بانک اطلاعات ثبت کلیه سوابق اساتید و هنرجویان است که این مهم باعث می گردد خدمات رسانی با کیفیت و کمیت مطلوبی انجام پذیرد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز ،سمیه رشوند مسئول بانک اطلاعات این هیات در گفتگویی اعلام کرد طبق آمار ثبت شده در سامانه بانک اطلاعات  استان البرز داری ۵۲۱۷۰ عضو میباشد که این رقم مربوط به سه بخش مربیان، داوران و تکواندوکاران است و شامل ۲ درصد جمعیت کل استان است.

وی ادامه داد :بنا به آمار ماخوذه استان البرز  از لحاظ آمار تکواندوکاران بعد از استان های تهران و اصفهان در رده سوم کشور قرار دارد و همواره به عنوان یکی از استان های سرآمد،مدال آور،فعال و یکی از قطب های تکواندو کار کشور معرفی گردیده است.

رشوند افزود: خوشبختانه وجود بانک قوی در حوزه ورزش المپیکی تکواندو باعث گردیده است تا کلیه تکواندوکاران عضو سایت بتوانند سوابق خود را در صفحه شخصی مشاهده و در صورت لزوم پیگیری نمایند که این مهم از نقاط قوت سایت بانک اطلاعات میباشد.

مسئول بانک اطلاعات البرز بیان داشت:در حال حاضر قریب  به ۹۵ درصد رویداد ها و امورات تکواندوکاران از طریق سایت ثبت و پیگیری می گردد که این مهم به عنوان یکی از شاخصه های اصلی سایت محسوب می شود و باعث گردیده فدراسیون تکواندو و به تبع آن هیات های استانی با نظم ، سرعت و دقت نسبت به انجام امور عمل کنند.

این مسئول تصریح کرد: اگر بخش نامه های ارسالی توسط اساتید و تکواندوکاران با دقت مطالعه و طبق مفاد درج شده در بخش نامه ها عمل گردد کار ما در حوزه خدمات رسانی به این عزیزان با کیفیت و کمیت مطلوب تری انجام می پذیرد.

رشوند گفت: کلیه فرم های مربوطه به حوزه بانک اطلاعات در فضای های مجازی و اطلاع رسانی هیات بارگذاری گردیده است و متقاضیان میتوانند از فرم های مربوطه برای تسریع و نظم بخشی در امور استفاده نمایند.

وی خاطر نشان ساخت: از سال گذشته استارت ثبت نام مسابقات  استانی از طریق سامانه بانک اطلاعات خورد و منبعد ثبت نام، قرعه کشی و ثبت نتایج نیز از طریق سایت بانک اطلاعات انجام میگردد.

مسئول بانک اطلاعات هیات تکواندو البرز گفت:اگر در صورت امکان هر مربی و باشگاه نماینده ای برای انجام کارهای تکواندوکاران  داشته باشد قدر مسلم نظم در کارها بیشتر و پیگیری کلیه رویدادها از طریق یک شخص راحت تر خواهد بود.

رشوند افزود:خوشبختانه با دسترسی هایی که به اساتید و تکواندوکاران در سایت بانک اطلاعات داده شده بخشی از کارها به راحتی از سوی اساتید و تکواندوکاران قابل انجام میباشد و نیازی به حضور در هیات استان و پیگیری تلفنی نمی باشد.

این مسئول با تاکید به اخذ مجوز فعالیت از سوی باشگاه داران گفت: ارائه مجوز فعالیت در باشگاه در رشته تکواندو الزامی میباشد و آندسته از اساتید که در باشگاه های بدون مجوز به فعالیت بپردازند به مشکلات عدیده ای در زمینه ارتقاء کمربند شاگردان،ثبت اطلاعت هنرجو و …. بر میخوردند ،به همین دلیل این مهم از ارکان اصلی فعالیت اساتید محسوب میگردد.

 

وی یکی دیگر از عواملی که باعث تسریع در ارائه خدمات مطلوب  خصوصا  در بخش ثبت نام  رویداد ها میگردد را ارائه مدارک و مستندات راس ساعت و روزهای مقرر میباشد، توجه به این نکته مهم باعث آرامش خاطر اساتید ، تکواندوکاران و شخص بنده میگردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

80 − 70 =