خانه / اخبار استان / نتایج روز نخست مبارزات
نتایج روز نخست مبارزات

نتایج روز نخست مبارزات

نخستین روز از بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر از صبح امروز (شنبه – یکم اردیبهشت‌ماه) با مبارزات هوگوپوشان اوزان 54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم در سالن «انقلاب» شهر کرج در حال برگزاری است.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین روز از بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر با حضور 161 تکواندوکار (مرد و زن) از کشورهای عراق (4 تیم)، ایران (3 تیم)، افغانستان (3 تیم)، لبنان (2 تیم)، ارمنستان، پاکستان، تاجیکستان، روسیه، سوریه، قزاقستان، عمان و هند در سالن “انقلاب” شهر کرج در حال برگزاری است.

این دوره از مسابقات در گروه مردان در اوزان 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم و در گروه زنان در 8 وزن 46-، 49-، 53-، 57-، 62-، 67- و 73+ کیلوگرم پیگیری می‌شود.

نتایج کسب شده در این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

«وزن 54- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) 13 – محمد حسینعلی (افغانستان ب) صفر (انصراف نماینده افغانستان – به دلیل آسیب دیدگی)
محمد شهید (پاکستان) 14 – عباس اوداه (عراق – میسان) 7
جاوید ممدوف (آذربایجان) 25 – واروس خاچاتریان (ارمنستان) 4
آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش) 27 – محمد اویس (پاکستان) 4
عادل الوهابی (عمان) 10 – سورن آیدینیان (ارمنستان) 12
ابوالفت ذوالفغاروف (آذربایجان) 33 – علی طاهیر (پاکستان) 27
علیرضا محمدی (افغانستان ب) 7 – علی کمیل (عراق – پلیس) 3
ابرارعلی شاه (پاکستان) یک – ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم) 26

مرحله یک‌چهارم///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) 42 – محمد شهید (پاکستان) 9
جاوید ممدوف (آذربایجان) 11 – آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش) 19
سورن آیدینیان (ارمنستان) 25 – ابوالفت ذوالفغاروف (آذربایجان) 23
علیرضا محمدی (افغانستان ب) 4- ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم) 14

مرحله نیمه‌نهایی///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) – آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش)
سورن آیدینیان (ارمنستان) – ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم)

«وزن 63- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) 14 – رستم عباسوز (آذربایجان) صفر
گئورگس غالب (لبنان) 18 – پراشانت (هند) 2
یوسف حسینعلی (آذربایجان) 22 – محمود خان (پاکستان) 12
علی سیبتاین (پاکستان) 10 – سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) 19
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) 16 – دور محمد (پاکستان) صفر
ادگار گورگیان (ارمنستان) 22 – محمود سلام (عراق – پلیس) 16
احمد محمد عبدالحسین (عراق – البصره) 3 – دانگس سیدیکاف (قزاقستان) 21
احمد بخشی صفر – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) 7

مرحله یک‌چهارم///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) 12 – گئورگس غالب (لبنان) 4
یوسف حسینعلی (آذربایجان) 17 – سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) 19
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) 24 – ادگار گورگیان (ارمنستان) یک
دانگس سیدیکاف (قزاقستان) 14 – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) 29

مرحله نیمه‌نهایی///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) 13 – سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) یک
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) 19 – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) 19 (راند طلایی – برنده یوسفی)

فینال///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم)

«وزن 74- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) – استراحت
محمد عباس (عراق – میسان) 4 – ارسلان اسدخان (پاکستان) 8
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) 22 – اسماعیل اسلام‌زاده (افغانستان الف) صفر
علی عادل السعد (عراق – نادی العارب) صفر – محمدجبار رشید (عراق – پلیس) 4
دیوید واردومیان (ارمنستان) 3 – سرگی آوانسوف (ارمنستان) 10
شریف مرادی (افغانستان) 14 – مونتادر سلام (عراق – البصره) 4
گولبادن حکمت‌یار (پاکستان) صفر – آندریک خاچاتریان (ارمنستان) 22
عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) – استراحت

مرحله یک‌چهارم///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) 20 – ارسلان اسدخان (پاکستان) صفر
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) 20 – محمدجبار رشید (عراق – پلیس) صفر
دیوید واردومیان (ارمنستان) 15 – شریف مرادی (افغانستان) 8
آندریک خاچاتریان (ارمنستان) 3 – عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) 23

مرحله نیمه‌نهایی///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) 12 – امیرحسین ساسان (ایران – البرز) 21
دیوید واردومیان (ارمنستان) 5 – عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) 12

فینال///
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) – عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم)

«وزن 87- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
احمد محمدی (ایران – البرز) – استراحت
ماژار علی‌خان (پاکستان) یک – علی اکبر امیری (افغانستان الف) 8
داود شاه (پاکستان) صفر – محمدرضا خانی (ایران – منطقه آزاد کیش) 11
رامش حسینی (افغانستان)- استراحت
آرسن گریگوریان (ارمنستان) – استراحت
محمدکریم حسین (عراق – پلیس) 17 – بشیر احمد (پاکستان) صفر
فهیم رحمان (پاکستان) 12 – آرمان تاجیک (افغانستان الف) 22
پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش) – استراحت

مرحله یک‌چهارم///
احمد محمدی (ایران – البرز) 16 – علی اکبر امیری (افغانستان الف) 4
محمدرضا خانی (ایران – منطقه آزاد کیش) 14 – رامش حسینی (افغانستان) 6
آرسن گریگوریان (ارمنستان) 8 – محمدکریم حسین (عراق – پلیس) 5
آرمان تاجیک (افغانستان الف) یک – پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش)18

مرحله نیمه‌نهایی///
احمد محمدی (ایران – البرز) – محمدرضا خانی (ایران – منطقه آزاد کیش)
آرسن گریگوریان (ارمنستان) – پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش)

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*