خانه / اخبار استان / محمد علی اقبال دوست مسئول کمیته مسابقات گفت: برگزاری مسابقات آزاد جام رمضان در البرز
محمد علی اقبال دوست مسئول کمیته مسابقات گفت:  برگزاری مسابقات آزاد جام رمضان در البرز

محمد علی اقبال دوست مسئول کمیته مسابقات گفت: برگزاری مسابقات آزاد جام رمضان در البرز

 

 

کمیته مسابقات استان البرز برنامه های تدوین شده خود را در سال ۹۹به صورت مجازی و آنلاین برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز در طی سال ۹۹ مسابقات قهرمانی در سطح استان و کشوری و مسابقات انتخابی از سوی کمیته مسابقات برگزار شده است.

محمد علی اقبال دوست مسئول کمیته مسابقات با عنوان مطلب فوق گفت: در ماه های پایانی سال ۹۸ برنامه ای تدوین شده مبنی بر برگزاری مسابقات انتخابی، آزاد و مناسبتی در همه رده های سنی را به هیات استان جهت برگزاری ارائه دادیم ، اما بواسطه شیوع ویروس کرونا و به تبع آن تعطیلی مشاغل ودر راس آن باشگاه ها و رویدادهای ورزشی متاسفانه موفق به اجرای برنامه های مذکور نشدیم.

وی ادامه داد: عدم صدور مجوز برای برگزاری مسابقات حضوری بنده و همکارانم در کمیته مسابقات را بر آن وا داشت تا برای حفظ آمادگی تکواندوکاران و عدم فاصله از فضای ورزش و تمرینات مسابقات مجازی و آنلاین را طراحی و اجرا کنیم.

اقبال دوست افزود: از آنجا که مبنای برگزاری رویداد ها به صورت آنلاین و مجازی بود در زمان برگزاری رویداد ها شاهد استقبال خوبی از سوی تکواندوکاران دیگر استانها  بودیم.

این مسئول گفت:یکدوره مسابقات آزاد در رده های سنی  خردسالان،نونهالان ونوجوانان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس  و یادواره شهید مدافع حرم وحید خزائی برگزار شد

وی خاطر نشان ساخت: با برگزاری جلسات متعدد و برنامه ریزی و کسب مجوز از اداره کل ورزش و جوانان  مسابقات قهرمانی استانت به مناسبت دهه مبارک فجر را در دو بخش پومسه و هان مادانگ  با حضور ۳۸۸ شرکت کننده با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در خانه تکواندو استان البرز طی دو روز متوالی برگزار و  به مقام آوران حکم و مدال و به تیم های اول تا سوم کاپ و حکم تیمی اهدا گردید.

اقبال دوست تصریح کرد: شایان ذکر است مسابقات انتخابی پومسه جهت شرکت در رقابتهای قهرمانی کشور طی دو مرحله برگزار و اعضاء تیم مشخص گردیدند.

مسئول کمیته مسابقات گفت: در صورت مساعد شدن شرایط و اجازه برگزاری مسابقات رقابت های انتخابی در اولویت برگزاری خواهد بود و پس از آن نیز مسابقات آزاد و مناسبتی را برگزار خواهیم کرد.

ناگفته نماند برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات جام رمضان در بخش پومسه و هان مدانگ در اردیبهشت ماه سال جاری صورت گرفته است،امیدوارم با همکاری اساتید گرانقدر و حضور تکواندوکاران در مسابقات مذکور انگیزه لازم برای حضور در باشگاه ها و مسابقات مهیا گردد.

اقبال دوست گفت: در این وهله زمانی حفظ آمادگی تکواندوکاران و برگزاری برنامه های انگیزشی از وظایف مربیان ومسئولین مربوطه میباشد.

وی با گریزی بر عملکرد هیات های شهرستانی افزود: علاوه بر برنامه های اعلام شده که در راس هیات تکواندو استان صورت گرفت شهرستانهای استان نیز مسابقات آنلاین و مجازی با عناوین و تم های مختلف را نیز اجرایی کردند،امیدوارم در سال جاری نیز با هماهنگی با کمیته مسابقات شاهد برگزاری تعداد بیشتری از این گونه رویدادها باشیم.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

41 − = 34