خانه / اخبار استان / خلیل آژیده مسئول کمیته مربیان البرز گفت: کلاس های ارتقاء مربیگری را در البرز برگزار خواهیم کرد

خلیل آژیده مسئول کمیته مربیان البرز گفت: کلاس های ارتقاء مربیگری را در البرز برگزار خواهیم کرد

خلیل آژیده مسئول کمیته مربیان البرز به تشریح عملکرد این کمیته در سال ۹۹ و ارائه برنامه های سال جاری پرداخت.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز  و بنا به اعلام خلیل آژیده  مسئول کمیته مربیان ۲۵۴ مربی فعال در استان البرز مشغول به فعالیت میباشند.

خلیل آژیده مسئول کمیته مربیان استان البرز با اشاره به مطلب فوق به اعلام نفرات به تفکیک ذیل پرداخت:

بین المللی درجه  دو:۵ نفر

بین المللی درجه سه :۳۷ نفر

ممتاز: ۱ نفر

درجه یک: ۲۶ نفر

درجه دو:۷۴ نفر

درجه سه :۱۱۱ نفر

آژیده گفت: اولین رویدادی که در سال ۹۹ در کمیته مربیان پیگیری شد هماهنگی مربیان به صورت مجازی از سوی فدراسیون تکواندو بود که ۱۹۶ نفر مربی البرزی در این رویداد شرکت کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در کمیته مربیان و تقاضای واصله در اوایل سال ۹۹ مبنی بر برگزاری کلاس های مربیگری و موافقت فدراسیون و بخش نامه ارسالی کلاس مربیگری درجه سه در دو بخش تئوری و عملی با حضور ۴۸ شرکت کننده برگزار شد.

مسئول کمیته مربیان ادامه داد: ۷ نفر از مربیان البرزی نیز در کلاس ارتقاء مربیگری درجه دو که به میزبانی استان البرز بود شرکت  و موفق به ارتقاء شدند.

آژیده خاطرنشان ساخت:این کمیته در هفته یک روز در دفتر استان مستقر میباشد و آمادگی ارائه خدمات به اساتید البرزی را دارد.

وی گفت: در سال جاری بنا داریم  پس از برگزاری کلاس هماهنگی مربیان با نیاز سنجی صورت گرفته کلاس های ارتقاء را در استان برگزار نماییم.

این مسئول افزود: متاسفانه شیوع ویروس کرونا صدمات جبران ناپذیری به پیکر ورزش خصوصا ورزش تکواندو زد و اساتید بسیاری در البرز باشگاه های خود را تعطیل کردند بر حسب آمار غریب به ۱۰۰ باشگاه در حوزه استان البرز تعطیل شد که این موضوع موجب تاسف میباشد، متاسفانه از آنجاییکه که مربیان ما دارای مزایای خاصی  از قبیل بیمه و …در دوران مربیگری خود نمیباشند متحمل ضرر های فراوانی شدند.

امیدوارم در سال جاری و قرار گرفتن باشگاه ها و سالن های ورزشی و مربیگری در درجه دو شغلی خلا به وجود آمده برطرف و با استقبال و حضور تکواندوکاران در باشگاه ها به روزهای اوج تکواندو بازگردیم.

آژیده با گریزی بر همکاری فی مابین اداره کل ورزش و جوانان با این کمیته گفت: خوشبختانه در طی سال های اخیر همکاری همه جانبه ای خصوصا با بخش آموزش اداره داشته ایم و کلیه کلاس های تئوری و بخشی از کلاس های عملی در پایگاه قهرمانی این اداره برگزار شد.

وی در پایان با تقدیر و تشکر از حمایت های نوذری رئیس هیات تکواندو استان و دیگر مسئولین هیات گفت: امیدوارم در سال جاری با توان و قدرت بیشتر حمایت های همه جانبه ای از قشر مربیان زحمت کش در استان داشته باشیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

61 − = 59