خانه / اخبار استان / داود صالحی مسئول سازمان لیگ گفت: برگزاری لیگ های پومسه و هان مادانگ استان البرز در سال ۱۴۰۰
داود صالحی مسئول سازمان لیگ گفت:  برگزاری لیگ های پومسه و هان مادانگ استان البرز در سال ۱۴۰۰

داود صالحی مسئول سازمان لیگ گفت: برگزاری لیگ های پومسه و هان مادانگ استان البرز در سال ۱۴۰۰

بنا به اعلام داود صالحی مسئول سازمان لیگ اولین دوره لیگ مجازی پومسه و هان مادانگ برای نخستین بار در کشور توسط سازمان لیگ البرز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز و اعلام داود صالحی مسئول سازمان لیگ هیات تکواندو استان البرز با وجود محدودیت های موجود در سال ۹۹ در پی شیوع ویروس کرونا چرخه لیگ در حرکت بود.

صالحی با اشاره به مطلب فوق گفت : در اوایل سال ۹۹ و با توجه به تعطیلی گسترده باشگاه ها و عدم فعالیت در حوزه ورزش با برگزاری جلسات متعدد و برنامه ریزی صورت گرفته در سازمان لیگ استان و رایزنی های مطلوب  اولین دوره لیگ مجازی در سطح بین المللی در دو بخش هان مادانگ و پومسه  برگزار شد.

وی ادامه داد: رقابتهای مذکور با حضور تکواندوکاران ۱۴ کشور و ۱۲ استان  طی چهار هفته بنام جام رمضان از نیمه دوم اردیبهشت تا خرداد ماه سال ۹۹ برگزار شد و خوشبختانه با استقبال بی نظیری رو برو شد و به زعم کارشناسان امر ،برگزاری این رقابتها باعث شده تا تکواندوکاران آمادگی خود را حفظ کنند و دوری از سالن های ورزشی  باعث افت بدنی آنها نگردد و در کوران مسابقات قرار داشته باشند.

مسئول سازمان لیگ ادامه داد:مراسم اختتامیه این رقابتها نیز با حمایت حامیان مالی  در اواخر خرداد ماه برگزار شد و نفرات اول تا چهارم این رقابتها حکم و مدال دریافت کردند، ضمن آنکه جوایز و حکم و مدال شرکت کنندگان دیگر کشورها از طریق پست ارسال گردید و کلیه مسئولین برگزاری و داوران نیز گواهی حضور اهدا شد.

شایان ذکر است این رقابتها برای نخستین بار در سطح کشور برگزار گردید.

صالحی خاطر نشان ساخت : در ادامه فعالیت های سازمان لیگ طبق توافق صورت گرفته با تیم های شرکت کننده در لیگ جوانان و بزرگسالان(جام نگین البرز) که در سال ۹۸ در هفته پایانی ناتمام ماند تیم های اول تا سوم این رقابتها طبق نتایج هفته هشتم مشخص شد و طی برگزاری مراسم اختتامیه مدال، حکم و کاپ قهرمانی تحویل مقام آوران شد.

وی افزود: امسال و در صورت کسب مجوز های لازم  با رعایت پروتکل های بهداشتی بنا داریم طبق سنوات گذشته لیگ های استان در دو بخش هان مادانگ و پومسه به صورت حضوری  را برگزار کنیم .

برگزاری لیگ کیوروگی نیز منوط بر ایجاد شرایط  مناسب میباشد.

مسئول سازمان لیگ در پایان گفت: با قدردانی از اعضاء سازمان لیگ که همواره بنده را در امور مربوطه همراهی کردند ،امیدوارم در سال جاری نیز با حمایت مسئولین هیات برنامه های تدوین شده به مرحله اجرا دربیاید و استان البرز همچون ادوار گذشته جز استانهای سرآمد ، پیش رو و خلاق معرفی گردد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

− 2 = 4