خانه / اخبار استان / محمد نوذری رئیس هیات تکواندو البرز گفت: حضور مدعیان البرز در قالب کادر و بازیکن تنور لیگ های کشور را داغ تر خواهد کرد
محمد نوذری رئیس هیات تکواندو البرز گفت:  حضور مدعیان البرز در قالب کادر و بازیکن تنور  لیگ های کشور را داغ تر خواهد کرد

محمد نوذری رئیس هیات تکواندو البرز گفت: حضور مدعیان البرز در قالب کادر و بازیکن تنور لیگ های کشور را داغ تر خواهد کرد

 

محمد نوذری رئیس هیات تکواندو استان البرز با گریزی بر عملکرد این هیات در سال ۹۹ از برنامه های سال جاری سخن راند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز و اعلام محمد نوذری رئیس هیات تکواندو البرز سال ۹۹ بنا به شرایط و محدودیت های موجود  سال پر فراز نشیبی از لحاظ کاری در  حوزه رشته المپیکی تکواندو بود.

رئیس هیات تکواندو البرز با اشاره به مطلب فوق گفت: با وجود اینکه سال  گذشته سال متفاوتی در تاریخ تکواندو و ورزش کشور بود اما با تزریق ایده های خلاقانه و برنامه ریزی شده رویدادهای معمول سالیانه با اعمال تغییراتی  و با کمک فضای مجازی اجرایی شد که در این مسیر مسئولین کمیته های هیات گام های موثری را برداشتند.

برگزاری آزمون، مسابقات، لیگ استانی و بین المللی ، کلاس های آموزشی و ارتقاء داوری و مربیگری،چالش های علمی،برنامه های فرهنگی، کسب مدال های آسیایی و جهانی، کسب سکوی های قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور ،حضور بیش از ۲۷۰ نفر به عنوان کادر و بازیکن در لیگ های کشور و کسب نتایج شایان توجه از سوی نمایندگان این استان ،عضویت و انتصاب قهرمانان و مربیان البرزی در تیم های ملی،برگزاری پویش های انگیزشی و خدمات رسانی گوشه ای از فعالیت گسترده این هیات در سالی که گذشت بود.

سکان دار تکواندو البرز ادامه داد: در سال جاری با امید خدا و همکاری مردم و کم شده میزان دچار به این بیماری و در صورت وجود شرایط عادی و مهیا قصد داریم رویدادهای برنامه ریزی شده را به صورت حضوری برگزار کنیم تا بار دیگر شاهد حضور اساتید ، قهرمانان و تکواندوکاران در سالن خانه تکواندو باشیم.

وی افزود:با توجه به اینکه قریب به ۶۰۰ مربی در ۳۰۰ باشگاه استان دو بخش آقایان و بانوان در استان مشغول به فعالیت میباشند بنا داریم در ابتدای امر و پس از برگزاری دوره های هماهنگی سالیانه مربیان و به روز رسانی اطلاعات این عزیزان از سوی مدرسین فدراسیون جمعیت ۵۲ هزار نفری خانواده تکواندو البرز  را برای حضور پررنگ و پرشور در رویدادهای آتی آماده کنیم.

نوذری خاطر نشان ساخت:اولین برنامه ما در سال ۱۴۰۰ در سطح استان کسب مجوز و برگزاری مسابقات آزاد هان مادانگ و پومسه در بخش آقایان با عنوان جام رمضان در اردیبهشت ماه میباشد.

مسئول تکواندو البرز تصریح کرد: بنا به نیاز سنجی صورت گرفته و درخواست از سوی کمیته های آموزش، داوران و مربیان نیز کلاس های ارتقاء را با هماهنگی فدراسیون برگزار خواهیم کرد.

نوذری خاطر نشان ساخت :حضور پرقدرت نمایندگان البرز در لیگ های کشور که در مطالب فوق به آن اشاره شد باعث شد تا طی برگزاری جلسات مختلف با حامیان مالی نمایندگان بیشتری در قالب تیم های استانی در لیگ های کشور در رده های سنی مختلف در دو بخش پومسه و کیوروگی داشته باشیم،قطعا حضور مدعیان البرز در قالب کادر و بازیکن تنور  لیگ های کشور را داغ تر خواهد کرد.

متولی تکواندو البرز بیان داشت: با توجه به جلسات برگزار  شده با مسئولین هیات های شهرستان ها انشالله شاهد فعالیت مستمر در جهت اعتلاء رشته المپیکی تکواندو باشیم.

وی گفت:با توجه به تجارب کسب شده در سال ۹۹ آمادگی برگزاری رویداد های مختلف به صورت مجازی را نیز داریم.

نوذری در پایان با آرزوی سلامتی برای همه اساتید و تکواندوکاران گفت:امیدوارم سال ۱۴۰۰ با پشتوانه خانواده بزرگ تکواندو شاهد تکرار موفقیت های گذشته باشیم و نتایجی در خور و نام آوازه البرز رقم بخورد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

97 − = 87