خانه / اخبار استان / حسین خاکی فیروز مسئول کمیته آزمون هیات تکواندو البرز عنوان کرد: امیدوارم شاهد برگزاری حضوری آزمون ها با کمیت و کیفیت مطلوب باشیم
حسین خاکی فیروز مسئول کمیته آزمون هیات تکواندو البرز عنوان کرد:  امیدوارم شاهد برگزاری حضوری آزمون ها  با کمیت و کیفیت مطلوب باشیم

حسین خاکی فیروز مسئول کمیته آزمون هیات تکواندو البرز عنوان کرد: امیدوارم شاهد برگزاری حضوری آزمون ها با کمیت و کیفیت مطلوب باشیم

 حسین خاکی فیروز با تشریح عملکرد یکساله کمیته آزمون البرز گفت:۶۹۱نفر در شش دوره آزمون قرمز تا دان دو استان البرز در بخش آقایان شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز و اعلام حسین خاکی فیروز مسئول کمیته آزمون  شش دوره آزمون ارتقاء کمربند قرمز تا دان دو به صورت مجازی در طی سال ۹۹ در استان البرز برگزار شده است.

وی با اشاره به مطلب مذکور گفت: در طی برگزاری این شش دوره ۶۹۱ نفر در بخش آقایان در آزمون شرکت کردند و ۹ممتحن نیز مسئولیت انجام تست از شرکت کنندگان را داشته اند.

ضمن آنکه در همه ادوار برگزاری آزمون نمایندگانی از استان به عنوان ممتحن آزمون های دان سه به بالاتر در دیگر استان ها شرکت داشتند.

مسئول کمیته آزمون استان شرح تعداد شرکت کنندگان در آزمون قرمز، دان یک و دو را به تفکیک در طی شش دوره برگزاری بدین شرح اعلام کرد:

قرمز ۲۳۶ نفر

دان یک  ۵۹ نفر

پوم یک ۱۷۴ نفر

دان دو ۱۳۲ نفر

پوم ۹۰ نفر

ضمنا طبق سنوات گذشته بنا به تقویم ارسالی فدراسیون و ثبت درخواست در سایت بانک اطلاعات شش دوره آزمون ارتقاء کمربند را نیز طی فاصله زمانی دوماهه برگزار خواهیم کرد.

حسین خاکی فیروز ادامه داد استان البرز در سال جاری در آبان ماه میزبان آزمون دان ۳ و ۴ کشوری خواهد بود که امیدورام همچون سال های گذشته میزبان شایسته ای در این بخش باشیم.

وی با گریزی بر آمار قبول شدگان سال جاری در آزمون های مشروحه گفت ۵۴۸ نفر از مجموع شرکت کنندگان در آزمون ها ی قرمز تا دان دو  و به عبارتی ۸۰درصد از کل جمعیت در این آزمون ها موفق به ارتقاء گردیدند.

این مسئول گفت:اعضاء کمیته آزمون جهت ارائه خدمات مطلوب و انجام امور متقاضیان هفته ای یک روز در دفتر استان مستقر میباشند و آمادگی دریافت دارک کوکیوان،پیگیری احکام صادر شده فدراسیون،دریافت مدارک و فرم های آزمون های ویژه و ….را دارد.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: امیدوارم با ریشه کن شدن بیماری کرونا شاهد برگزاری حضوری آزمون ها  با کمیت و کیفیت مطلوب باشیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

42 − = 34