خانه / اخبار استان / تیم قهرمانان بیدکی جام اولی مسابقات آزاد پومسه را بالای سر بردند
تیم قهرمانان بیدکی جام اولی مسابقات آزاد پومسه را بالای سر بردند

تیم قهرمانان بیدکی جام اولی مسابقات آزاد پومسه را بالای سر بردند

 

مسابقات آزاد پومسه استان البرز به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در خانه تکواندو استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز مسابقات آزاد پومسه استان البرز به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور ۱۱۲ نفر در بخش انفرادی و ۲۹ تیم با رعایت فاصله و پروتکل های بهداشتی بر روی دو شیهاپ جانگ خانه تکواندو استان البرز روز پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۹ برگزار شد.

در پایان این رقابتها در مجموع تیم  قهرمانان بیدکی  بر روی سکوی قهرمانی ایستاد ملی پوشان البرز صاحب عنوان نائب قهرمانی شد و آکادمی برزگری عنوان سومی را از آن خود کرد

بنا به اعلام کمیته پومسه استان البرز و مسئولین برگزاری نتایج ذیل در این رقابتها حاصل شد و اسامی زیر حائز مقام اول تا سوم این رقابتها شدند:

انفرادی ۱۴-۱۲ سال _قرمز به پایین

  1. سارینا نعمتی
  2. بهار عابدی
  3. محدثه احدی،زهرا نظری

انفرادی زیر ۱۲ سال _قرمز به پایین

  1. نرجس مختاری
  2. سحر رحمتی
  3. یگانه محمدی،زینب حیدری

انفرادی بالای ۴۱ سال _ قرمز به بالا

  1. زهرا صالحی

انفرادی بالای ۳۱ سال _ قرمز به بالا

  1. حسنیه زارعی

انفرادی ۱۷-۱۵ سال _قرمز به بالا

  1. ستایش صالحی
  2. روشان سادات کاظمی
  3. مونا بیاتیان،شیدا علیزاده

انفرادی ۱۴-۱۲ سال _ قرمز به بالا

  1. مبنیا رشیدی
  2. مهشید رحیمی
  3. دینا یعقوبی،یلدا اکبریان

انفرادی زیر ۱۲ سال _ قرمز به بالا

  1. زینب شهریاری
  2. هدیه قزلباش
  3. درسا زرینی،معصومه محمدی

انفرادی ۳۰-۱۸ سال _ قرمز به بالا

  1. مهسا برزگری
  2. ریحانه زرینی
  3. زهرا ترکش،فاطمه بزرگی

دونفره زیر ۱۷ سال _ ابداعی

  1. قهرمانان بیدکی یک ( درسا زرینی ، عسل رهنمای )
  2. لایف جیم ( پارمیدا فاضلی ، آیلین جوان )

انفرادی بالای ۱۸ سال _ ابداعی

  1. سما سمیعی
  2. کیانا بصیری

انفرادی زیر ۱۴ سال_ ابداعی

  1. عسل رهنمای
  2. مهشید رحیمی

انفرادی ۱۷-۱۵ سال _ ابداعی

  1. ستایش صالحی
  2. سیده هستی محی الدینی

تیمی سه نفر زیر ۱۴ سال _قرمز به پایین

  1. قهرمانان بیدکی چهارده (یلدا جهای ، پرنیان ترک ، زهرا کوهی )
  2. قهرمانان بیدکی دوازده( سحر رحمتی ، نرگس مختاری ، سوگند مسعودی )
  3. سورن دو ( مه آسا حیدری ، محدثه احدی ، آذر نور محمدی )،قهرمانان بیدکی ۱۵ ( کیانا یعقوبی ، فاطمه نوری ،پریا رحیمی )

تیمی زیر ۱۴ سال _قرمز به پایین

  1. قهرمانا بیدکی یازده ( سارینا نعمتی – بهاره عابدی )
  2. قهرمانان بیدکی شانزده ( نرگس امجدیان – پریسا هوسی )
  3. قهرمانان بیدکی هفت (سلما امینی – هستی پیله )

تیمی دو نفره ۱۷-۱۵ سال _ قرمز به بالا

  1. قهرمانا بیدکی سه ( مونا بیاتیان ، زهرا سیل گبری )
  2. سورنا چهار ( شیدا علیزاده ، زهرا احدی )
  3. ملی پوشان البرز دو ( صبا نجفی ، روشان سادات کاظمی )

 

تیمی سه نفره ۱۷-۱۵ سال _ قرمز به بالا

  1. قهرمانان بیدکی چهار ( آیدا ایمانی ، زهرا نظری ، مهشاد آذرگشب )
  2. سورنا پنج ( مهدیه ستاری ، فاطمه حمزه ئی ، زهرا نوبخت )

تیمی سه نفره زیر ۱۴ سال

  1. قهرمانان بیدکی نه ( محیا اکبری دهبنه ، مریم باقرنیا ، درسا زرینی )
  2. آکادمی برزگری دو ( زینب شهریاری ، معصومه محمدی ، یگانه محمدی )
  3. قهرمانان بیدکی هشت ( هدیه قزلباش ، زهرا هرمزی ، زهرا نوری )

تیمی دونفره زیر ۱۴ سال _ قرمز به بالا

  1. قهرمانان بیدکی پنج ( مرضیه غلامی ، فاطمه قره داغی )
  2. ملی پوشان سه ( دینا یعقوبی ، آرشین طاهر خانی )
  3. سورنا سه( ملیکا عمانی ، الهه جاویدی)،قهرمانان بیدکی شش ( ریحانه بیاتیان _ الیسا بدلی )

تیمی دونفره ۳۰-۱۸ سال _ قرمز به بالا

  1. قهرمانان بیدکی ۱( مهسا خواجه وندی ، معصومه میر قادری )
  2. باشگاه علی ( کیانا بصیری ، فاطمه موسی نیا)
  3. ملی پوشان ۱ ( سما سمیعی ، سمیرا سادات سیدی)

تیمی سه نفره ۳۰-۱۸ سال _ قرمز به بالا

  1. تکاوران ( فاطمه بزرگی ، زهرا ترکش ، زهرا مداح )
  2. آکادمی برزگری یک ( ریحانه زرینی ، رقیه سراج ، مهسا فلاح )
  3. قهرمانان بیدکی دو ( شادی پوربیرانوند ، مریم محمدی ، ریحانه ابراهیمی )

کمیته داوران الهام ذوالقدر را به عنوان داور برگزیده این رقابتها معرفی کرد.

مسئولیت برگزاری  این رقابتها را سیده زهرا میرصادقی و سیده صدیقه میرصادقی به عهده داشتند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 3 =