خانه / اخبار استان / نوذری رئیس هیات استان در دیدار با نائب رئیسان هیات های شهرستانها استان مطرح کرد: با اجرای طرح های خلاقانه شادابی و هیجان را به تکواندو بازگردانید
نوذری رئیس هیات استان در دیدار با نائب رئیسان هیات های شهرستانها استان مطرح کرد:  با اجرای طرح های خلاقانه شادابی و هیجان را به تکواندو بازگردانید

نوذری رئیس هیات استان در دیدار با نائب رئیسان هیات های شهرستانها استان مطرح کرد: با اجرای طرح های خلاقانه شادابی و هیجان را به تکواندو بازگردانید

 

جلسه مسئولین هیات و نائب رئیسان هیات شهرستان ها روز دوشنبه بیست و دوم دی ماه ۹۹ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز جلسه مسئولین هیات تکواندو استان با نائب روئسای هیات شهرستانها ،با حضور نوذری رئیس، افتخاری نائب رئیس هیات تکواندو استان و نائب روئسای هیات شهرستان های نظرآباد، فردیس،اشتهارد،ساوجبلاغ و غرب شهرستان کرج  خانمها ورزدار،رجبی،محمدی،حیدری و زینال زاده روز دوشنبه مورخ ۲۲/۱۰/۹۹ در دفتر هیات تکواندو استان برگزار شد.

در این جلسه نوذری رئیس هیات استان ضمن اعلام برنامه های پیش روی هیات استان گفت: با وجود اینکه شیوع ویروس رونا ضربه شدیدی به ورزش و بلاخص رشته المپیکی تکواندو زد اما تلاش ما طی ۹ ماه گذشته بر این بوده است تا برنامه های هیات و فدراسیون را کمابیش به صورت غیرحضوری و آنلاین اجرا کنیم تا بتوانیم انگیزه لازم را برای تکواندوکاران برای حضور در عرصه ورزش ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: تقویم فدراسیون در زمینه کلاس های داوری ، مربیگری و آزمون عینا از طریق هیات استان نیز اجرایی شده است.

با توجه به اینکه حجم برگزاری مسابقات  به علت نبود شرایط مناسب بسیار تقلیل یافت از مسئولین امر در شهرستان ها و مرکز استان میخواهم تا با برنامه ریزی بهتر و با اجرای طرح های خلاقانه و  و مثمر ثمر شادابی و هیجان گذشته را به تکواندو استان بازگردانند .

این مسئول در ادامه با تاکید بر شناسایی  و احصاء آمار دقیق مربیان ، داوران و تکواندوکاران با دان و درجه های مختلف  از طریق شهرستان ها گفت: در صورت انجام این مهم هیات های شهرستانی میتوانند برای ارتقاء مربیان و داوران و افزایش تکواندوکاران استان برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.

نوذری خاطر نشان ساخت: مربیان تکواندو طی یکسال گذشته آسیب های فراوانی دیده اند که امیدوارم به تبع بازگشایی باشگاه ها و با همت مسئولین هیات های شهرستان و پیگیریشان باشگاه ها و فعالیت مربیان به حالت سابق بازگردد.

در حال حاضر تشویق تکواندوکاران برای حضور در مسابقات آنلاین و مجازی یکی از راه کارهای پیش رو میباشد،البته هیات استان در این مهم حمایت همه جانبه خود را از هیات های شهرستانی خواهد داشت،برهمین اساس پیگیر کسب مجوز برگزاری مسابقات حضوری هان مادانگ و پومسه شدیم و انشالله در ماه آتی مسابقات حضوری را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهیم کرد.

ضمنا در این جلسه مشکلات  مسائل شهرستان ها توسط نائب رئیسان هیات ها نیز مطرح شد

که بنا بر  صلاحدید مسئولین هیات و بر حسب میزان فعالیت ،در آینده اختیاراتی نیز به هیات ها داده خواهد شد تا از حجم مشکلات مطرح شده کاسته شود.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

49 − 42 =