خانه / اخبار استان / پالایش تکواندوکاران نونهال در پایگاه استعدادیابی البرز
پالایش تکواندوکاران نونهال در پایگاه استعدادیابی البرز

پالایش تکواندوکاران نونهال در پایگاه استعدادیابی البرز

 

کمیته استعدادیابی در بخش آقایان با برنامه ریزی صورت گرفته پالایش تعدادی از تکواندوکاران در رده سنی نونهالان را انجام داد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز احسان افراسیابی مسئول کمیته استعداد یابی آقایان با اشاره به برنامه های تدوین شده در این کمیته گفت: در اولین گام پالایش نونهالان تکواندوکار استان  البرز در مرکز ورزش قهرمانی و استعداد یابی این استان روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۳به صورت گزینشی بر روی تعدای از داوطلبان انجام شد .

وی ادامه داد :بنا داریم به زودی با فراخوان عمومی این روال را ادامه دهیم،در این راستا امیدواریم با  این فراخوان ضمن همکاری اساتید شاهد برگشت نونهالان استان به عرصه تکواندو بوده و ضمن چکاپ کامل بدنی و قلبی و عروقی با برنامه صحیح بتوانیم گزینش درستی برای مسابقات بین المللی این رده سنی در سال آتی داشته باشیم.

افراسیابی افزود:با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با پایگاه استعدادیابی و همکاری همه جانبه این مرکز درصدد هستیم  همه ورزشکاران نونهالان را در یک مقطع زمانی مورد ارزیابی قرار دهیم و از شرایط فیزیکی و بدنی این عزیزان آگاه شویم چون بسیاری از استعدادهای ورزشی در دوران شیوع ویروس کرونا از بین رفته است و تکواندوکاران این رده سنی با شرایط روحی نامناسب و با اضافه وزن ناخواسته دست و پنجه نرم میکنند.

بنده و همکارانم در کمیته استعداد یابی در وهله اول قصد داریم با راه انداختن پویش بازگشت نونهالان به تکواندو ،شرایطی را فراهم کنیم که همه عزیزان با شرایط بدنی خود آگاه شوند و با برنامه ریزی صحیح بتوانیم پالایش درستی برای سال آینده انجام دهیم و باشگاه ها به زودی شاهد بازگشت این رده سنی به عرصه تکواندو باشند.

وی در پایان گفت: برنامه هایی نیز برای رشته های هان مادانگ و پومسه داریم که از تجربیات و نقطه نظرات  کلیه اساتید متخصص  در جلسات  مختلف کمیته استعداد یابی، استفاده خواهیم کرد.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

+ 70 = 74