خانه / اخبار استان / تیم سلحشور فاتح کاپ رقابتهای آزاد قهرمانی استان البرز شد

تیم سلحشور فاتح کاپ رقابتهای آزاد قهرمانی استان البرز شد

 

مسابقات آزاد خردسالان،نونهالان و نوجوانان بمانسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز مسابقات آزاد خردسالان ،نونهالان و نوجوانان(پسران) بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور ۴۰۳ هوگوپوش  روز جمعه مورخ ۱۲/۷/۹۸ بر روی پنج شیهاپ جانگ خانه تکواندو برگزارشد

نتایج حاصل شده در اوزان دهگانه به ترتیب ذیل میباشد

 

نونهالان(کمربند آبی و قرمز)

وزن اول

۱-محمد مهدی سرحدی

۲-مهدی آل علی

۳-امیرحسین جمشیدی،امیرحسین سلیمانی

وزن دوم

۱-رضا ساداتی

۲- آرین شهبازی

۳- فراز کله مرج،علی وفا

وزن سوم

۱-محمدرضا هاشمی

۲- ابوالفضل قره حسنلو

۳-علی ابوترابی گودرزی،پویا آقابابائی پور

وزن چهارم

۱–عرشیا ربیعی نژاد

۲-علی رضا عبادی

۳-نیما موزونی،محمد پیرهادی تواندشتی

وزن پنجم

۱–هخامنش میارصنمی

۲-متین عبدالهی

۳-علی رضائی صومعه کبودین،حسین کشاورز حدادها

وزن ششم

۱-ایلیا اسمعیلی

۲-مهدی عظیمی

۳-عرفان اسلامی،آرمان آزاد

وزن هفتم :

۱-محمدمهدی مقصودی

۲-کوشان شجاعی

۳-مصطفی حسنی حسین آبادی،آرشام قدیم پور

وزن هشتم

۱-محمدجواد خدادای

۲-امیررضا سلیمی ترکمانی

۳-امیرمحمد بیابانی،سهیل امینی

وزن نهم

۱-ایلیا پرده دار

۲-ابوالفضل لازمی

۳-حسن زالی اویلی،امیرعلی سلیمی فرد

وزن دهم

۱- محمدسینا ملکی نیا

۲-نیما رزاقی

۳-پارسا آقا علی اکبری،مهدی بهرامی

 

نونهالان (کمربند سبز)

 

وزن اول

۱-آرمین منصوری

۲-علی رستمی

۳-امیرعلی امیری،علی رضا خاطری

وزن دوم

۱-معراج تجری

۲-امیرمحمد شهبازی

۳-امید فرجی،مهدی یوسف نیا

وزن سوم

۱-حسین فیروزی مشهود

۲-ابوالفضل سلیمانی

۳-سید ماهان عالمی،سید عرفان فاضلی

وزن چهارم

۱-امیرمهدی ایرانی

۲-متین احمدی

۳-متین علی یولداشی،سید پرهام کاظمی نیا

وزن پنجم

۱-اکبر حضرتی

۲-علی فرخنده

۳-رامتین کرمی،مهدی عباس پور عادتلو

وزن ششم

۱-حسین سخائی

وزن هفتم

۱-بنیامین شکرالهی

۲-فرنام سعیدی

۳-محمد مصطفی کیمیایی

وزن هشتم

۱-امیررضا زعیمی

۲-علی رضا سلیمی

وزن نهم

۱-امیرحسین قهرمانی

وزن دهم

۱-آرین محرمی

۲-امیرمهدی حاجیلو

 

خردسالان (کمربند آبی و قرمز)

وزن اول

۱-علیرضا شریفی

۲-آرتین کمالی دهقان

۳-ارشیا هادی بیداخویدی،حسین علی نژاد

وزن دوم

۱-ماهان رستمی

۲-علی محمدی

۳-طاها میردار مکاری،امیرحسین محمدی

وزن سوم

۱-محمدمهدی جلیله وند

۲-عرشیا سعید گلمغانی

۳-امین ملکی کهنگی،محمدپارسا مجنونی

وزن چهارم

۱-محمدطاها عطاردی

۲-پرهام شریفیان

۳-سهیل شکیبا مهر،ارشان قدیم پور

وزن پنجم

۱-محمدعرفان خدایی

۲-صدرا رحیم پور

۳-فرزان غفاریان،محمدمهدی بابائی لک

وزن ششم

۱-سینا سهرابی

۲-عرشیا کله جوئی الوار

۳-علی رضا خاکباز،نوید رحمانی چمن اسماعیل

وزن هفتم

۱-ارشیا شریفی

۲-محمد مهدی دوست

۳-شینا قاسمی،محمدامین مرادمند

وزن هشتم

۱-محمدحسین رخشائی

۲-امیرعلی عدالتی

۳-آرین جوانمردی،مانی جلیلی نواب

وزن نهم

۱-آریان کریمی

۲-علی شهبازی آزادبنی

وزن دهم

۱-کیارش آقاخانی

۲-محمدصادق حقوردی

۳-آرین موسوی

 

خردسالان(کمربند سبز)

وزن اول

۱-عباس عبادی

۲-هادی نجفی

۳-مهیار دوستی،محمدرضا میرزالو

وزن دوم

۱-محمدرضا عبدی

۲-امیرعلی نظری

۳-امیرمحمد حاج حیدری،امیرمهدی پویا فر

وزن سوم

۱-محمدمهدی خوشدل

۲-محمدپارسا حصاری

۳-امیر طه رحیمی،محمد طه موسیوند

وزن چهارم

۱-حسین اسدی

۲-ابوالفضل فتحی

۳-محمد مهدی جعفری،محمد دستجردی

وزن پنجم

۱-محمدیاسین ناظم زاده

۲-محمد مهدی مرادی

۳-محمد حسام کیا روستا،یاسین کوه فلاح

وزن ششم

۱-پارسا استکینی

۲-مهیار طالب زاده

۳-امیرعلی میرزا احمدی،امیرحسین جهدی

وزن هفتم

۱-کارن ابراهیمی

۲-حسام تیموریان

۳-سید امیرمحمد حسینی،یاسین زیارتی

وزن هشتم

۱-ماکان ردائی

۲-متین ولی زاده

وزن نهم

۱-کوروش ذکری یزدی

۲-ابوالفضل درویشی

۳-امیرعلی محمدی

وزن دهم

۱- امیرعلی غلام زاده

۲-محمدکسری رضائی

۳-امیرحسین ترکاشوند

نوجوانان

وزن اول

۱- اسماعیل امیری

۲-امیر زالی

۳-مهدی شمس،حسین ملک زاده

وزن دوم

۱-امیرحسین قنبری

وزن سوم

۱- علی کریمی

وزن چهارم

۱-محمدامین اکبری

۲-محمدامین آبخیز

۳-مهدی کریمی،مهدی آقایی

وزن پنجم

۱- بنیامین دودانگه

۲-محمد حسن حیدرزاده

۳-علیرضا کهن ترابی

وزن ششم

۱-رضا رضایی

۲-محمدامین آقاپور

۳-امیرحسین اسکندری،یاسین طاهری

وزن هفتم

۱-آرمان تاجیک

۲-امیرمحمد بکر

۳-مهدی رجبعلی زاده،یاسین عباس آبادی

وزن هشتم

۱-مهدی احمدوند

۲-سهیل فرج زاده

۳-امیرحسین فرودی

وزن نهم:۱-امیرمحمد پناهی

وزن دهم

۱-علی طاهرخانی

۲-شایان شیخی

۳-حسن نوری،محمدرضا لطفی

شایان ذکر است پس از پایان رقابتها  تیمهای سلحشور ، آکادمی شیخی ، رزمیار نوین، جوانه البرز به ترتیب عنوان اول تا چهارم این دوره از رقابتها را بدست آوردند

مسئولیت برگزاری این رقابتها محمد علی اقبال دوست و داود صالحی بر عهده داشتند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

+ 72 = 77