خانه / اخبار استان / سالن امام رضا فردیس میزبان رقابت های آزاد شکوفه خردسالان نونهالان و نوجوانان

سالن امام رضا فردیس میزبان رقابت های آزاد شکوفه خردسالان نونهالان و نوجوانان

 

۵۷۲ هوگوپوش در مسابقات آزاد شهرستان فردیس شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز مسابقات آزاد قهرمانی شکوفه ها

خردسالان نونهالان و نوجوانان ) زرد سبز و آبی ( آقایان با حضور ۲۵۷ هوگوپوش

میزبانی شهرستان فردیس بر روی چهار شیهاپ جانگ در سالن امام رضا برگزار شد.

مدال آوران این دوره از رقابت های نفرات ذیل می باشند :

***** شکوفه ها ) زرد ( *****

وزن اول

۱-. محمدطاها اشتیاقی

وزن سوم

۱- یاسین دوستی

۲- شایان احمدوند

۳-. مهیار حاجی باقری مانی افخمی

وزن چهارم

۱-. امیرمهدی فضلی

وزن پنجم

۱- محمدیاسین شهبازی

۲- محمدطاها چگینی

۳- مهرشاد سلیمی

وزن ششم

۱-امیرحسین خرم نژاد

۲- پارسا احمدی

۳- علی نجدی آریا رشتی زاده

وزن نهم

۱- . دانیال زارع

***** شکوفه ) سبز و آبی ( *****

وزن اول

۱- . مانی یوسف زاه

وزن دوم

۱-. ایلیا رنجبر

۲- . محمدطاها حسین نژاد

۳- سیدمحمدحسین موسوی امیرمحمد رضایی

وزن سوم

۱- ماهان نعمتی

۲- شایان ستاری پور

۳- محمدطاها شعبانی علیرضا قره حسنلو

وزن چهارم

۱-. امیرعباس داودی

۲- امین شجاعی

۳-طاها پور رجب آراد امیدواری

وزن پنجم

۱- آرین اکبری

۲- محمدحسین پیربیک

۳- سینا کریمی محمدحسن پیربیک

وزن ششم

۱- آرش مصلحی ثابت

۲- . آرش جاوری

۳- . یاشار زندی محمدمهدی رمضانی

وزن هفتم

۱-. امیرصدرا موالی

۲-. حسام باقری

۳- . امیررضا رجبی

وزن هشتم

۱- . امیرمحمد جعفری

۲-. سورنا فروغی

وزن نهم

۱-. ماهان بهشتی

۲- ماهان شهنوازی

وزن دهم

۱-محمدصدرا وطن دوست

***** خردسالان ) زرد ( *****

وزن اول

۱- امیرحسین سخاوت نیا

۲- علی همراهی

۳- محمدصالح صالحی محسن قاسمی

وزن دوم

۱- . امیرمحمد کاظمی

۲- عباس کشاورز

۳-. عرشیا عطایی ابوالفضل کرمی

وزن سوم

۱- . محمدعباسی

۲- . عرفان قلی پور

۳-. جلیل احمدتاجیک ابوالفضل شعبانی

وزن چهارم

۱-یاسین صفائی عارف

۲- . محمدمهدی ورمقانی

۳- . سبحان سلیمانی علیرضا یوسفی

وزن پنجم

۱- . امیرعلی مطلبی

۲- محمدرضا رسولی

۳- علیرضا استاد همت

وزن ششم

۱-. عرفان مرادعلی زاده

۲- صدرا احمدی

وزن هفتم

۱- . آرتین ادیب نهاد

۲- . سهیل میرزایی

۳- محمدمهدی احمدی محمدمهدی محمدی

وزن هشتم

۱- امیرمحمد رساء ایزدی

۲- محمدجواد آغنده

وزن دهم

۱- امیرعلی مقدم

۲- پارسا اعتماد فرد

***** خردسالان ) سبز و آبی ( *****

وزن اول

۱-. محمد رضایی

۲- محمدطاها حسنی

۳- آرشام قزوینه ایلیا نیک پی

وزن دوم

۱-. آرین بهروزیان

۲- . مرصاد لتکه چی

۳-. کامیار طاهری آرین بهروزیان

وزن سوم

۱-. امیرعلی سپهری راد

۲- . ابوالفضل صفری

۳- دانیال ابراهیمی امیررضا کولیوند

وزن چهارم

۱- اهورا تاج میری

۲- . محمدامین صادقی

۳-. امیرحسین فرمانی محمدحسین بیات

وزن پنجم

۱-. محمدحسین ترکاشوند

۲- امیرحسین تقی زاده

۳- هادی صمیمی علی اصغر خزندی

وزن ششم

۱-حسین زارع

۲- امیرمهدی خادمی

۳- طاها باقروند امیرعلی فرامرزی

وزن هفتم

۱- محمدامین مرادمند

۲- متین گل اندام

۳- . ادریس فاتح علیرضا عبادتی

وزن هشتم

۱- امیرحسین موسوی

وزن نهم

۱- امیرعلی ناصحی

۲- سیدابوالفضل عباسی

۳-مهدی هادی پور

وزن دهم

۱- . محمدصادق بابایی

۲- . امیرعلی غلام زاده

۳- . سام اسماعیلی محمدصادق حقوردی

***** نونهالان ) زرد (

وزن اول

۱- . علی محمدقلی پور

وزن دوم

۱-. محمدامین محمدی

۲- آرمین دینی

۳-غلامرضا کاوند

وزن چهارم

۱- علی بازگیر

۲- محمدامین علمی بانی

وزن پنجم

۱- . محمدمهدی صادقی

وزن هشتم

۱-. امیررضا زعیمی

وزن دهم

۱-امیررضا فرهادی

***** نونهالان ) سبز و آبی ( *****

وزن اول

۱- مهدی لطفی

۲- . حامد بوستان افروز

وزن دوم

۱- امیرحسین فرهادی

۲- . ابوالفضل پیرکمالی

۳- محمدمهدی بهروزی مهدی یاسبلاغی

وزن سوم

۱- . شهریار فخری

۲- یونس حبیبی

۳- نیما حمزه لویی معراج شمسی

وزن چهارم

۱- متین عبدالهی

۲-علیرضا کمری

۳- . عماد صادقی علی محمدقلی پور

وزن پنجم

۱- محمدمعراج فلاحی

۲-. امیرعلی قاسمی

۳-. محمدپارسا احدائی کسری دانشور

وزن ششم

۱- یزدان فتحی

۲- احمدرضا تزمان

۳-. مهدی مهدوی پور سپهر مصطفوی

وزن هفتم

۱ . ایلیا اسماعیلی

وزن هشتم

۱ . امیرحسین سلیمانی

وزن نهم

۱- . امیرحسین قهرمانی

۲- کوروش مصطفوی

***** نوجوانان *****

وزن دوم

۱- . محمدایمان حسنی

۲- سهیل سعادتمند

۳-. امیرحسین مجدی

وزن سوم

۱- . محسن عبادتی

۲- محمدامین آقاپور

۳- ایلیا مستانی

وزن چهارم

۱- پرهام رهنما

۲- پرهام صبافیان

۳- حسین بخشی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

+ 82 = 90