خانه / اخبار استان / مسابقات آزاد خردسال، نونهال و شکوفه ها در سالن نشاط برگزار شد
مسابقات آزاد خردسال، نونهال و شکوفه ها در سالن نشاط برگزار شد

مسابقات آزاد خردسال، نونهال و شکوفه ها در سالن نشاط برگزار شد

 

۳۱۷ هوگوپوش در مسابقات آزاد به مناسبت آغاز ولایت حضرت مهدی(عج) شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز مسابقات آزاد شکوفه ها،خردسالان و نونهالان  پسران با حضور ۳۱۷ هوگوپوش بر روی پنج شیهاپ جانگ به مناسبت ولایت حضرت مهدی (عج) به میزبانی هیات تکواندو شرق شهرستان کرج در سالن نشاط برگزار شد نتایج حاصل شده بدین ترتیب میباشد

 

خردسال سبز – آبی

وزن اول

۱-حسام رحمانی

۲- علیرضا احمدی

۳-ایلیا بامداد،محمد رضا عظیمی

وزن دوم

۱-محمد جواد نجفی زاده

۲-عارف جعفری

۳-محمد یاسین عبدالرحمن،عرشیا محمد پوری

وزن سوم

۱-ابوالفضل احمدی

۲-علیرضا ترکاشوند

۳-آروین مجتهدی،آئین امینی

وزن چهارم

۱-محمد جواد ربیعی زاده

۲-رحمان علی تاجیک

۳-بنیامین صابر ماهانی،امیر حسین سرمدی

وزن پنجم

۱-محمد عرفان خدایی

۲-امیر محمد رحیمی

۳-احسان قاسمی،پرهام موسی وند

وزن ششم

۱-بنیامین محمد پوری

۲-کوروش قربانی

۳-ابوالفضل پیکانی،سینا سهرابی

وزن هفتم

۱-ابوالفضل عینی

۲-مهدی پور صفر

۳-ابوالفضل رضایی نژاد،پارسا سوری

وزن هشتم

۱-علی اصغر فتح الله پور

۲-محمد طاها مهرجو

۳-پارسا علیزاده،پارسا استکینی

وزن نهم

۱-محمد امین رادمند

۲-امیر جهانبخت

۳-امیر علی بابایی،مهدی محمدی

وزن دهم

۱-هخامنش صیا صنمی

۲-امیر علی جعفری

۳-علی حامی زاده،امیر حسین قهرمانی

شکوفه زرد

وزن اول

۱-پارسا قربانی راد

۲-سارو قیطولی

۳-شنیتا بیگی

وزن دوم

۱-رهام حسینی

۲-کیان قربانی

۳-محمد صدرا کرامتی

وزن سوم

۱-مجتبی معدن نژاد

۲-امیر سام کاسب

۳-سامیار صفری،محمد مهدی شهری عباد

وزن چهارم

۱-امیر عباس محمدی

۲-حسن علی نقابی

۳-ابوالفضل ساعی پور،امیر عباس قزلباش

وزن پنجم

۱-سینا قائمی

۲-آرسام حیدری

۳-مازیار نعمتی،طاها رحیمی

وزن ششم

۱-ارشیا یار نجفی

۲-امیر حسین نجفی

۳-مهدی صفوی،کارن دلاور

وزن هفتم

۱-امیر محمد مهدوی

۲-محسن عبدل زاده

۳-صدرا غفاری،رسام هادی مقدم

وزن هشتم

۱-سید محمد حسین دستجردی

۲-علی شعوری

وزن نهم

۱-کوروش ذکری

۲-یونس غلامی

۳-کسری ارجمند،امین سلیمی

شکوفه سبز -آبی

وزن دوم

۱-ماهان نعمتی

۲-محمد نوردزی

وزن سوم

۱-پارسا رمضانی

۲-اروین ابراهمی

۳-مسیحا احدی،محمد حسام رجبی

وزن چهارم

۱-کیارش طهرانی

۲-طاها اسدی بختیاری

۳-میر علی اصغر موسوی،دینیار جعفری

وزن پنجم

۱-ارشیا شاهی پور

۲-امیر مهدی رشیدی

۳-امیر رضا عمرانی،ایلیا اقا زاده

وزن ششم

۱-محمد سام صالحی

۲-دانیال ابراهیمی

۳-دانیال ابراهیمی،امیر علی اصفحانی

وزن هفتم

۱-محمد رضا قاسمی

۲-آرش وفایی

وزن هشتم

۱-دانیال عبدالمالکی

وزن نهم

۱-سامیار تقوی

۲-پارسا قره داغی

۳-امیرحسین اجاقلو

وزن دهم

۱-آرش حسینی

۲-ابوالفضل نوری

۳-حمید رضا بهرام زاده،امیر علی اقا شاهی

 

نونهال سبز – آبی

 

وزن اول

۱-حسین عقیلی

۲- حمید رضا رمضانی

۳-پوریا ایمانی،مسعود فتح الله پور

وزن دوم

۱-علی احمدی

۲-محمد رنجبر

۳-محمد علی ایمانی،ارش پور علی

وزن سوم

۱-ایلیا بخشی

۲-علیرضا فتح الله پور

۳-متین عبدالهی،امین اقا علی

وزن چهارم

۱-متین جلالی

۲-امیر محمد لکزایی

۳-علی اصغر پورحسین،سعید قربانی

وزن پنجم

۱-علی کریمی

۲-امیر مهر عرب

۳-حامد اقت بیگی،علیرضا رسولی

وزن ششم

۱-علیرضا کلهر زاده

۲-امیرحسین عبدی

۳-پوریا مهدی خانلو،کاظم قدمی نژاد

وزن هفتم

۱-محمد امین اکبری

۲-زانا نصیری

۳- سید نیما حسینی،رضا مینایی

وزن هشتم

۱-سبحان نژاد اکبری

۲-مهدی ناتقی

وزن نهم

۱-پویا شاکری

۲-جواد بهادری

وزن دهم

۱-سهیل فرج زاده

۲-یوسف شعبانی

۳-نیما شمس ،مهدی دهقان

مسئولیت برگزاری این مسابقات را محمد رضا جوادی بر عهده داشت

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

49 − 44 =