خانه / اخبار استان / نتایج روز نخست مبارزات
نتایج روز نخست مبارزات

نتایج روز نخست مبارزات

نخستین روز از بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر از صبح امروز (شنبه – یکم اردیبهشت‌ماه) با مبارزات هوگوپوشان اوزان ۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم در سالن «انقلاب» شهر کرج در حال برگزاری است.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین روز از بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر با حضور ۱۶۱ تکواندوکار (مرد و زن) از کشورهای عراق (۴ تیم)، ایران (۳ تیم)، افغانستان (۳ تیم)، لبنان (۲ تیم)، ارمنستان، پاکستان، تاجیکستان، روسیه، سوریه، قزاقستان، عمان و هند در سالن “انقلاب” شهر کرج در حال برگزاری است.

این دوره از مسابقات در گروه مردان در اوزان ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم و در گروه زنان در ۸ وزن ۴۶-، ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۲-، ۶۷- و ۷۳+ کیلوگرم پیگیری می‌شود.

نتایج کسب شده در این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

«وزن ۵۴- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) ۱۳ – محمد حسینعلی (افغانستان ب) صفر (انصراف نماینده افغانستان – به دلیل آسیب دیدگی)
محمد شهید (پاکستان) ۱۴ – عباس اوداه (عراق – میسان) ۷
جاوید ممدوف (آذربایجان) ۲۵ – واروس خاچاتریان (ارمنستان) ۴
آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش) ۲۷ – محمد اویس (پاکستان) ۴
عادل الوهابی (عمان) ۱۰ – سورن آیدینیان (ارمنستان) ۱۲
ابوالفت ذوالفغاروف (آذربایجان) ۳۳ – علی طاهیر (پاکستان) ۲۷
علیرضا محمدی (افغانستان ب) ۷ – علی کمیل (عراق – پلیس) ۳
ابرارعلی شاه (پاکستان) یک – ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم) ۲۶

مرحله یک‌چهارم///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) ۴۲ – محمد شهید (پاکستان) ۹
جاوید ممدوف (آذربایجان) ۱۱ – آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش) ۱۹
سورن آیدینیان (ارمنستان) ۲۵ – ابوالفت ذوالفغاروف (آذربایجان) ۲۳
علیرضا محمدی (افغانستان ب) ۴- ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم) ۱۴

مرحله نیمه‌نهایی///
آرمین هادی‌پور (ایران – البرز) – آرش صلاحی نژاد (ایران – منطقه آزاد کیش)
سورن آیدینیان (ارمنستان) – ابراهیم صفری (ایران – منطقه آزاد قشم)

«وزن ۶۳- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) ۱۴ – رستم عباسوز (آذربایجان) صفر
گئورگس غالب (لبنان) ۱۸ – پراشانت (هند) ۲
یوسف حسینعلی (آذربایجان) ۲۲ – محمود خان (پاکستان) ۱۲
علی سیبتاین (پاکستان) ۱۰ – سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) ۱۹
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) ۱۶ – دور محمد (پاکستان) صفر
ادگار گورگیان (ارمنستان) ۲۲ – محمود سلام (عراق – پلیس) ۱۶
احمد محمد عبدالحسین (عراق – البصره) ۳ – دانگس سیدیکاف (قزاقستان) ۲۱
احمد بخشی صفر – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) ۷

مرحله یک‌چهارم///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) ۱۲ – گئورگس غالب (لبنان) ۴
یوسف حسینعلی (آذربایجان) ۱۷ – سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) ۱۹
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) ۲۴ – ادگار گورگیان (ارمنستان) یک
دانگس سیدیکاف (قزاقستان) ۱۴ – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) ۲۹

مرحله نیمه‌نهایی///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) ۱۳ – سجادمحمد جاسیم (عراق – پلیس) یک
فرزان عاشورزاده (ایران – البرز) ۱۹ – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم) ۱۹ (راند طلایی – برنده یوسفی)

فینال///
سروش احمدی (ایران – منطقه آزاد کیش) – مهدی یوسفی (ایران منطقه آزاد قشم)

«وزن ۷۴- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) – استراحت
محمد عباس (عراق – میسان) ۴ – ارسلان اسدخان (پاکستان) ۸
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) ۲۲ – اسماعیل اسلام‌زاده (افغانستان الف) صفر
علی عادل السعد (عراق – نادی العارب) صفر – محمدجبار رشید (عراق – پلیس) ۴
دیوید واردومیان (ارمنستان) ۳ – سرگی آوانسوف (ارمنستان) ۱۰
شریف مرادی (افغانستان) ۱۴ – مونتادر سلام (عراق – البصره) ۴
گولبادن حکمت‌یار (پاکستان) صفر – آندریک خاچاتریان (ارمنستان) ۲۲
عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) – استراحت

مرحله یک‌چهارم///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) ۲۰ – ارسلان اسدخان (پاکستان) صفر
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) ۲۰ – محمدجبار رشید (عراق – پلیس) صفر
دیوید واردومیان (ارمنستان) ۱۵ – شریف مرادی (افغانستان) ۸
آندریک خاچاتریان (ارمنستان) ۳ – عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) ۲۳

مرحله نیمه‌نهایی///
مهدی جلالی (ایران – منطقه آزاد کیش) ۱۲ – امیرحسین ساسان (ایران – البرز) ۲۱
دیوید واردومیان (ارمنستان) ۵ – عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم) ۱۲

فینال///
امیرحسین ساسان (ایران – البرز) – عرفان حیدری (ایران – منطقه آزاد قشم)

«وزن ۸۷- کیلوگرم»

مرحله یک‌هشتم///
احمد محمدی (ایران – البرز) – استراحت
ماژار علی‌خان (پاکستان) یک – علی اکبر امیری (افغانستان الف) ۸
داود شاه (پاکستان) صفر – محمدرضا خانی (ایران – منطقه آزاد کیش) ۱۱
رامش حسینی (افغانستان)- استراحت
آرسن گریگوریان (ارمنستان) – استراحت
محمدکریم حسین (عراق – پلیس) ۱۷ – بشیر احمد (پاکستان) صفر
فهیم رحمان (پاکستان) ۱۲ – آرمان تاجیک (افغانستان الف) ۲۲
پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش) – استراحت

مرحله یک‌چهارم///
احمد محمدی (ایران – البرز) ۱۶ – علی اکبر امیری (افغانستان الف) ۴
محمدرضا خانی (ایران – منطقه آزاد کیش) ۱۴ – رامش حسینی (افغانستان) ۶
آرسن گریگوریان (ارمنستان) ۸ – محمدکریم حسین (عراق – پلیس) ۵
آرمان تاجیک (افغانستان الف) یک – پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش)۱۸

مرحله نیمه‌نهایی///
احمد محمدی (ایران – البرز) – محمدرضا خانی (ایران – منطقه آزاد کیش)
آرسن گریگوریان (ارمنستان) – پوریا عرفانیان (ایران منطقه آزاد کیش)

 

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

+ 48 = 52