خانه / اخبار استان / برگزاری مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره لیگ بانوان
برگزاری مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره لیگ بانوان

برگزاری مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره لیگ بانوان

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز مراسم  اختتامیه چهاردهمین دوره لیگ خردسالان،نونهالان و نوجوانان دختران استان البرز “گرامیداشت شهدای مدافع حرم” با حضور مسئولین هیات ، اعضاء شورای شهر مربیان و تکواندوکاران روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۸ در خانه تکواندو استان البرز برگزار شد.

در این مراسم به تیم های اول تا سوم این رقابتها و بهترین های هر رده لوح ،کاپ و مدال اهدا شد.

اسامی تیم های اول تا سوم و بهترین های هر رده بدین شرح میباشد

تیمهای اول تا سوم نوجوانان  :

چهار باغ با  مربیگری زینب اسلامی (مقام اول )

ملی پوشان البرز با مربیگری مینو مداح (مقام دوم)

رزمیار نوین با مربیگری شهره خلج زاده (مقام سوم )

بهترینهای نوجوانان :

تیم اخلاق  : باشگاه یاری         فنی ترین بازیکن : یلدا ولی نژاد از رزمیار نوین         بهترین سرپرست : طاهره پایدار از یاری

بهترین مربی : زینب اسلامی از چهار باغ         بهترین داور : بهاره حیدری

تیمهای اول تا سوم نونهالان  :

چهار باغ با مربیگری زهرا باباخانلو (مقام اول)

ملی پوشان البرز با مربیگری مینو مداح (مقام دوم)

رزمیار نوین با مربیگری شهره خلج زاده (مقام سوم)

بهترینهای نونهالان :

تیم اخلاق : هشتگرد         فنی ترین بازیکن : فاطمه سبحانی از ملی پوشان البرز   بهترین مربی: زهرا باباخانلو

بهترین سرپرست : فاطمه نورملکی از سلحشور   بهترین داور : راحله خراسانی

تیمهای اول تا سوم خردسالان :

آکادمی مظلومی به مربیگری مهنوش مظلومی (مقام اول )

چهار باغ به مربیگری زهرا لشگری (مقام دوم)

هیئت تکواندو هشتگرد به مربیگری پریسا فولادی  ( مقام سوم )

بهترینهای خردسالان :

تیم اخلاق : هیئت فردیس                فنی ترین بازیکن : مهشید کریمیان از چهار باغ        بهترین سرپرست : نسترن یاسری از نیکان

بهترین مربی :   سیده مهنوش مظلومی         بهترین  داور : سمیرا آجرلو

تیم های اول تا سوم نونهالان  سبز و آبی :

کیوان به مربیگری زهرا چنبری (مقام اول )

سلحشور به مربیگری فاطمه نور ملکی (مقام دوم)

هیئت فردیس به مربیگری زهرا میرزایی (مقام سوم)

بهترینهای نونهالان سبز و آبی :

تیم اخلاق : نیکان                       فنی ترین بازیکن : زهرا شیخ از نیکان                  بهترین سرپرست : زهرا شاهی از کیوان

بهترین مربی : زهرا چنبری         بهترین داور : مژگان قاسمی

 

تیم های اول تا سوم خردسالان سبز و آبی :

هشتگرد به مربیگری پریسا فولادی (مقام اول )

سلحشور به مربیگری فاطمه نور ملکی (مقام دوم)

مدال آوران البرز به مربیگری فاطمه خیری (مقام سوم)

بهترینهای خردسالان سبز و آبی :

تیم اخلاق : شمس البرز        فنی ترین بازیکن : پریناز خورشیدی از مدال آوران البرز        بهترین سرپرست : سعیده وکیلی از گلسرخی                            بهترین مربی : پریسا فولادی                   بهترین داور : نرگس جرفی

 

مسئولیت برگزاری لیگ به عهده سهیلا حسینی و لیلا رحمانی به عنوان مسئول و دبیر سازمان لیگ میباشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

41 + = 44