خانه / اخبار استان / برگزاری مراسم اختتامیه لیگ آقایان
برگزاری مراسم اختتامیه لیگ آقایان

برگزاری مراسم اختتامیه لیگ آقایان

مراسم اختتامیه بیستمین دوره لیگ خردسالان و نونهالان پسزان در خانه تکواندو برگزار شد

به  گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان البرز مراسم اختتامیه  بیستمین دوره لیگ نونهالان و خردسالان پسران البرز گرامیداشت شهدای مدافع حرم با حضور غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز،معاونین اداره کل و و مسئولین هیات و اعضاء و کادر تیم های اول تا سوم لیگ روز جمعه مورخ  ۱۹/۹/۹۵ در خانه تکواندو استان البرز برگزار شد و به تیم های اول تا سوم  و برترین ها ی این رقابتها لوح، کاپ و مدال اهدا شد.

شرح اسامی تیم های اول تا سوم و کادر فنی و بهترین های لیگ بدین ترتیب میباشد

 

خردسالان

قهرمان:آکادمی تکواندو موسوی

سرمربی:سید یعقوب موسوی سرپرست:علی عبادی مربیان:محسن گودرزی،فرشید شرافتی پور

نایب قهرمان:هیات تکواندو فردیس

سرمربی: محمد رضا رضاییسرپرست: احمد فدایی مربیان:بهروز تاتی،محمد تقی زاده

سوم :آکادمی تکواندو نیک خواه

سرمربی:محمد نیک خواه سرپرست:داود نوروزی مربیان:محمد پادیاب،محمد رجبی

برترین ها

تیم اخلاق:المپیک عرفان

بهترین بازیکن:شنتیا غفاریان(یوسف)

بهترین سرپرست:مهدی سعادت(ساوجبلاغ)

بهترین سرمربی:سید یعقوب موسوی(آکادمی موسوی)

ناظر نمونه:رحیم صفایی

بهترین داور:عباس باباحاجی،مهدی جمارانی

نونهالان

قهرمان:باشگاه یاری

سر مربی: مسعود فرمانی سرپرست:محمد رضا یاری مربیان:میثم قرمانلو،یوسف جنگجو

نایب قهرمان:آزمایشگاه آراد

سرمربی:ابراهیم بهرامی سرپرست:نعمت الله مهر علیزاده مربیان:احمد رضا خلیلی،علی رضا دهقان نیری

سوم: آکادمی تکواندو موسوی

سرمربی: سید یعقوب موسوی سرپرست:مرتضی عرب مربیان:سید یوسف موسوی،فرشید شرافتی پور

برترین ها

تیم اخلاق: شهدای گلشهر

فنی ترین بازیکن:سید کسری سیماروک(شهدای گلشهر)

بهترین سرپرست:علی رضا پورمحرر(آکادمی تکواندو پورمحرر)

بهترین سرمربی: مسعود فرمانی(باشگاه یاری)

ناظر نمونه:محمد کمال عباسی

بهترین داور:عباس صناعییان،جواد طولابی

شایان ذکر است در این رقابتها از افراد ذیل نیز تقدیر به عمل آمد

مسئول سازمان لیگ:داود صالحی

دبیر سازمان لیگ:سید رضا مظلومی

مدیر اجرایی لیگ خردسالان:مهرداد کلاهی

مدیر اجرایی لیگ نونهالان:وحید فراهانی

کمیته فنی: حسینعلی لک،عنایت الله خدابخشی

کمیته داوران:عبدالمحمد بسحاق،ناصر پیرزاده،خلیل آژیده

کمیته فرهنگی: سیروس طوفانی

کمک برگزاری: محمد خراسانی

مسول سیستم:حمید دانشی

مسئول پشتیبانی:حامد عسگری

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

+ 59 = 65